فهرست
کفاشیان: دولت کمک نکند قرارداد کی روش را تمدید نمی کنیم
کفاشیان: دولت کمک نکند قرارداد کی روش را تمدید نمی کنیم

کفاشیان: دولت کمک نکند قرارداد کی روش را تمدید نمی کنیم

آی اسپورت- علی کفاشیان درباره تمدید قرارداد کی‌روش و اینکه او 80 درصد افزایش دستمزد را برای تمدید قراردادش مطالبه کرده است اظهار کرد: مبلغ قرارداد کی روش با 80 درصد افزایش نسبت به قبل، باز در فوتبال روز دنیا و با توجه به جایگاه کی روش در میان همه مربیان خارجی مبلغ خیلی زیادی نیست اما تامین این پول برای فدراسیون ایران سخت است.

به گزارش ایسنا، وی گفت: قطعا بدون حمایت دولت و اعتباراتی که آنها باید برای فوتبال ملی و تیم ملی در نظر بگیرند تامین این پول از عهده فدراسیون بر نمی‌آید. به هر حال ما تیم‌های ملی زیادی داریم و در عین حال همواره با مشکلات مالی هم دست و پنجه نرم کرده‌ایم. اگر دولت پول بدهد و ما در تامین این اعتبار اذیت نشویم قرارداد کی روش را تمدید خواهیم کرد.

کفاشیان با ابراز رضایت از عملکرد کی‌روش گفت: تمایل داریم پیش از جام جهانی 2014 برزیل قراردادش را تمدید کنیم و این منوط به این است که خیالمان از تامین اعتبار لازم برای این موضوع راحت شود. در حال حاضر برنامه‌های تیم ملی طبق آنچه که از قبل پیش بینی شده بود پیش می‌رود و مشکل خاصی در اجرای آنها و روند آماده سازی تیم ملی تا جام جهانی نداریم. امیدواریم با تامین منابع مالی پیش بینی شده و حمایت‌های دولتی این برنامه‌ها که چندین بار هم اعلام شد اجرا شود. اولین اردوی آماده سازی تیم ملی هم که در افریقای جنوبی خواهد بود.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه تیمی که بخواهد قهرمان جام ملتهای آسیا شود نباید توجه زیادی به قرعه‌اش در این مسابقات داشته باشد، در این رابطه گفت: تیم ملی ایران داعیه قهرمانی در جام ملت‌های آسیا را دارد و ما امیدواریم بتوانیم با همه حریفان بازیهای خوبی را در جام ملت‌های آسیای 2015 انجام دهیم و به قهرمانی این رقابت‌ها برسیم. در ادوار گذشته هم همواره هدف تیم ملی ایران این بوده که به عنوان یکی از قدرتهای برتر آسیا بتواند قهرمان جام ملت‌ها شود.

وی افزود: با این رویکرد تفاوتی نمی‌کرد که ما با چه تیم‌هایی در مرحله گروهی همگروه شویم. قطر، بحرین و امارات تیم‌هایی هستند که ما باید از آنها عبور کنیم و در ادامه این بازیها به فکر شکست دادن تیم‌های قوی تر باشیم. تیم ایران تنها در صورتی می‌تواند به قهرمانی در جام ملت‌ها برسد که مقابل همه تیم‌ها عملکرد خوبی داشته باشد و ملاکش تنها بازیهای مرحله گروهی و صعود از گروه نباشد.

کفاشیان در واکنش به اینکه همیشه در هنگام بازی با تیم‌های حاشیه خلیج فارس حاشیه‌ها و تنش‌هایی وجود داشته است، فکر می‌کنید در جام ملت‌ها همچنان این حاشیه‌ها وجود داشته باشد؟ گفت: بازی با این تیم‌ها همیشه یک سری حواشی را دارد اما ما باید سیاستی داشته باشیم تا ضمن کنار آمدن با این حاشیه‌ها بتوانیم بهترین عملکردمان را مقابل این تیم‌ها که از همه‌شان قوی تر هم هستیم، به نمایش بگذاریم. شاید یکی از راه‌های مناسب این است که توجهی به این حاشیه‌ها نکنیم و فوتبال خودمان را بازی کنیم.

     
آی اسپورت
2014-04-04 13:46:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر