فهرست
عکسِ روز: کین و واردی و درینک‌واتر رویِ نیمکت
عکسِ روز: کین و واردی و درینک‌واتر رویِ نیمکت

عکسِ روز: کین و واردی و درینک‌واتر رویِ نیمکت

آی‌اسپورت – عکسی که می‌بینید مربوط به میِ 2013 است و بازیِ لستر سیتی مقابل واتفورد در نیمه نهاییِ پلیِ آفِ چمپیونشیپ، برایِ رسیدن به لیگِ برتر. هری کین که به صورتِ قرضی در لستر بازی می‌کرد کنارِ جیمی واردی و دنی درینک‌واتر رویِ نیمکت نشسته است. جلویِ این سه ستاره‌یِ جوان و هنوز ناشناخته هم نایجل پیرسون، مربی‌ای که لستر را به لیگِ برتر آورد و فرارِ بزرگِ "روباه‌ها" از سقوط در فصلِ پیش را رهبری کرد، را می‌بینید.
این عکس را دیروز دنی درینک‎‌واتر سرِ تمرین انگلیس به هری کین نشان داده است. کین شرایط را توضیح می‌دهد: «من و دنی داشتیم باهم شوخی می‌کردیم که یه دفعه اون این عکس را رو کرد و بهم نشون داد. باورنکردنیه. فوتبال بازیِ عجیبیه و خیلی زود همه چیز توش تغییر می‌کنه. و البته نشون میده که سخت کار کردن و تلاش کردن چه نتیجه‌ای میده. ما راهِ درازی را طی کردیم. ولی هنوز خیلی راه پیش رو داریم.» جیمی واردی هم بعد از دیدنِ عکس گفت: «باورنکردنیه نه؟ ببین تویِ 3 سال چقدر همه چیز تغییر می‌کنه.»
واردی در دومین بازیِ ملی‌اش، مقابلِ آلمان، اولین گلِ ملی‌اش را زد و درینک‌واتر هم به احتمالِ زیاد امشب مقابلِ هلند برایِ اولین بار با پیراهنِ تیمِ ملیِ انگلیس به زمین می‌رود.
 
 
     
آی اسپورت
2016-03-29 08:23:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر