فهرست
اسدی: می‌دانیم در کدام کشور از عربستانی‌ها میزبانی می‌کنیم
اسدی: می‌دانیم در کدام کشور از عربستانی‌ها میزبانی می‌کنیم

اسدی: می‌دانیم در کدام کشور از عربستانی‌ها میزبانی می‌کنیم

آی اسپورت - علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال درباره انتخاب کشور ثالث برای میزبانی بازی‌های تیم‌های ایرانی و عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی داد. اسدی گفت:«پس از رأی  AFC، ما سه کشور را برای برگزاری مسابقه با نمایندگان عربستان مدنظر داشتیم. عمان یکی از آپشن‌های ما بود و در کنار آن لبنان و ازبکستان قرار داشت. ما روی کشور لبنان پافشاری زیادی داشتیم اما عربستانی‌ها برای حضور در آن کشور مشکل دارند. در بین این سه کشور، ازبکستان کمترین شانس را داشت.»
اسدی درباره اینکه به نظر می‌رسد عمان انتخاب نهایی ایران باشد گفت:« باید تمام شرایط را در نظر بگیریم؛ اینکه کدام کشور از نظر آب و هوا، هزینه، اسکان و ... برایمان بهتر است. عربستانی‌ها در همه زمینه‌ها به ما باخته‌اند و حالا شروع به صحبت می‌کنند و می‌گویند ایران، عمان را پیشنهاد داده است. بگذارید آنها بگویند ما زودتر می‌دانیم، بگذارید دلشان خوش باشد؛ این مسائل برای ما اهمیتی ندارد. آیا با گفتن اینکه ایران چه کشوری را پیشنهاد داده تمام مشکلات بین ما و عربستان به نفع سعودی تمام و حل می‌شود؟ اگر اینگونه است اجازه بدهید آنها خوشحال باشند.»
اسدی در پاسخ به این مورد که تمام موارد از جمله آب و هوا، اسکان و ... باید تا به امروز مشخص می‌شد چرا که AFC تا فردا به ایران فرصت داده است، گفت: «لازم نیست دستمان را رو کنیم. ما خودمان می‌دانیم در کدام کشور میزبان سعودی‌ها خواهیم بود اما نیازی نیست اکنون این حرف را بزنیم. خودمان می‌دانیم باید به کدام کشور برویم، با این حال می‌خواهیم به AFC ثابت کنیم عربستانی‌ها برای حضور در کشورهای مختلف مشکل دارند. خیلی از کشورها را پیشنهاد می‌دهیم که سعودی‌ها نمی‌توانند در آنجا حضور پیدا کنند بنابراین مشکل از سعودی‌ها است و ما می‌خواهیم این موضوع را به AFC ثابت کنیم.»

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-03-29 10:03:01
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۲۵
عربستانی‌ها در همه زمینه‌ها به ما باخته‌اند!!!دقیقا تو چه زمینه هایی؟!
احمد
سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۰۲
من نفهمیدم سعودیها به چه چیز تو باخته اند مردک بی سواد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر