فهرست
مدیر المسیمیر: نوری بهترین لژیونر ما بود؛ امیدوارم بماند
مدیر المسیمیر: نوری بهترین لژیونر ما بود؛ امیدوارم بماند

مدیر المسیمیر: نوری بهترین لژیونر ما بود؛ امیدوارم بماند

آی اسپورت - تیم المسیمیر قطر که در فصل گذشته برای اولین بار در تاریخ این باشگاه به لیگ ستارگان قطر صعود کرده بود، محمد نوری کاپیتان سابق پرسپولیس را برای تقویت خط میانی خود به مدت یک فصل به خدمت گرفت. المسیمیر با وجود تلاش های زیاد نوری نتوانست در لیگ ستارگان دوام بیاورد و هنوز 5 هفته مانده به پایان لیگ سقوطش قطعی شد.
در این راستا عبدالرحمن امیر مدیرعامل باشگاه المسیمیر قطر مصاحبه ای را با روزنامه الوطن قطر داشته است که درباره مسائل مختلف صحبت کرده است و در قسمتی از حرفهایش درباره نوری اظهار داشت: نوری بهترین لژیونر ما در این فصل بود. زمانی که با او قرارداد بستیم بسیار خوب مسئولیت تیم را بر عهده گرفت و شرایط ما را خیلی خوب درک کرد.
مدیر باشگاه قطری درباره تمدید قرارداد کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: او پیشنهادهای زیادی از داخل و خارج قطر دارد ولی امیدواریم قراردادش را با ما تمدید کند. ما برای تمدید قراردادش آمادگی کامل داریم.
قرارداد نوری با این تیم قطری تا پایان این فصل است و حال باید منتظر بمانیم کاپیتان سابق پرسپولیس راضی به بازی کردن در لیگ دسته دوم قطر می شود و قراردادش را تمدید می کند.منبع: فارس

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-03-29 10:41:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر