فهرست
کونته زمان جدایی‌اش از آتزوری را مشخص کرد
کونته زمان جدایی‌اش از آتزوری را مشخص کرد

کونته زمان جدایی‌اش از آتزوری را مشخص کرد

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا سرانجام سکوت خود را شکست و اعتراف کرد که بعد از یورو 2016 رسما از آتزوری جدا خواهد شد.  آنتونیو کونته گفت: تصمیم من برای جدایی از تیم ملی ایتالیا هیچ ربطی به یورو 2016 ندارد. من تصمیم نهایی خود را گرفته ام و در هر حالتی بعد از یورو 2016 از تیم ملی کناره خواهم رفت. بعد از یورو 2016 دو ماه را استراحت می کنم و کنار خانواده ام خواهم بود و بعد از آن تصمیم نهایی را برای پیوستن به تیم جدید می گیرم. شاید به خاطر جدایی از تیم ملی پشیمان شوم اما این تصمیمی است که گرفته ام.
او ادامه داد: بسیار دلتنگ مربیگری باشگاهی شده ام و هر روز به آن فکر می کنم. دوست دارم فصل بعد هدایت یک تیم را برعهده گیرم. بعضی براین باور هستند که نتیجه گرفتن مهم ترین معیار برای سنجش موفقیت یک مربی است اما من چنین باوری ندارم.
کونته در پایان سخنان خود گفت: بسیاری به انتقاد از مارچلو لیپی پرداختند این درحالی بود که او قهرمانی در جام جهانی را تجربه کرده بود. همه آنچه که می توان به شمار قول بدهم این است که همه تلاش خود را به کار گرفته ام تا تیم ملی ایتالیا بهترین بازی‌ها را در یورو 2016 به نمایش گذارد. هیچ دلیلی برای پشیمان شدن وجود ندارد چرا که بازیکنان به همراه کادر فنی همه تلاش خود را به کار خواهند گرفت.نمی دانم نتیجه چه خواهد شد اما نهایت توان خود را برای قهرمانی به کار خواهیم گرفت.  
خبرهای زیادی درباره پیوستن آنتونیو به چلسی در تابستان سال جاری به گوش می رسد اما هنوز نه این مربی سرشناس و نه باشگاه چلسی چنین خبری را به صورت رسمی اعلام نکرده اند.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-03-29 10:49:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر