فهرست
تمجید تابارس از سوارز: او بازیکن پخته‌تری شده است
تمجید تابارس از سوارز: او بازیکن پخته‌تری شده است

تمجید تابارس از سوارز: او بازیکن پخته‌تری شده است

آی اسپورت - اسکار تابارس سرمربی تیم ملی اروگوئه در تمجید از مهاجم تیمش که به تازگی پس از نزدیک به دو سال محرومیت، اولین بازی‌اش را برای تیم ملی اروگوئه در دیدار مقابل برزیل در چارچوب مسابقات مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه انجام داد و اتفاقاً گل تساوی تیمش را وارد دروازه سلسائو کرد، گفت: سوارز بازیکن بسیار باتجربه‌ای است و در هر تیمی که بوده (ناسیونال، خرونیخن، آژاکس، لیورپول و بارسلونا) بر چالش‌های ساده و دشوار غلبه کرده است.
وی افزود: سوارز به مرور زمان پخته شده و همیشه سعی کرده است تا در بازی‌اش پیشرفت کند و بهتر شود. البته لوئیز در دوران حرفه‌ای خود مرتکب چند اشتباه هم شده، ولی حالا بازیکن پخته‌تری شده است و فکر می‌کنم حالا در هر بازی عاقلانه‌تر رفتار می‌کند. برای سوارز نیز همانند هر بازیکن دیگری بازی در تیم ملی اروگوئه خیلی اهمیت دارد. تمامی بازیکنان ما به پیراهنی که بر تن دارند، تعهد بالایی دارند.
سرمربی 69 ساله اروگوئه در ادامه تمجیدش از مهاجم بارسلونا اظهار داشت: سوارز در فرم و شکل خیلی خوبی قرار دارد و به لحاظ روحی هم در وضعیتی عالی است که امیدواریم او در جریان بازی‌ها هم چنین وضعیتی داشته باشد.

منبع:تسنیم

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-03-29 11:02:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر