فهرست
Q&A هفتگی/ چرا رئال دیبالا را نخرید؟
Q&A هفتگی/ چرا رئال دیبالا را نخرید؟

Q&A هفتگی/ چرا رئال دیبالا را نخرید؟

آی اسپورت- گیوم بلگه، کارشناس اسکای اسپورتس در جلسه سوال و جواب هفتگی توئیتری کاربران این سایت شرکت کرده و به برخی از سوالات پاسخ داده که در زیر به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

دیگو سیمئونه قراردادش را تمدید کرده است، به نظرت او مطمئن است که می‎تواند قهرمان لیگ قهرمانان یا لیگ شود؟

برای سیمئونه این هدف نهایی نیست. او می‌خواهد تا جایی که ممکن است تیم با او پیشرفت کند و تشخیص داده که می‌تواند باعث این اتفاق شود. تیم او تیم جوانی است، می‌بیند که همه بازیکنانش تشنه موفقیت هستند و این را هم دیده که باشگاه مطالباتش را برآورده کرده است، حتی جذب دیگو کاستا را. چیزهایی است که باعث شده او تصمیم بگیرد بماند. برای او پایان راه مهم نیست، خود راه مهم است.

چرا رئال مادرید بازیکنی مانند پائولو دیبالا را نخرید؟

به نظر من رئال به یک مهاجم نیاز دارد، اما نه به بزرگی دیبالا. آسنسیو عالی کار می‎کند و با این شرایط آن‌ها واقعا نیاز به دیبالا ندارند. بارسلونا بیشتر به دیبالا نیاز داشت، اما این تیم هم نمی‌خواست پولش را برای هر بازیکنی خرج کند و اگر بارسا بیشتر خرج می‌‎کرد باشگاهشان از نظر اقتصادی دچار بحران می‎شد. این طور که پیداست این تیم مشکل مالی دارد و تمدید قرارداد مسی و اینیستا و دستمزد بازیکنان هم به این تیم فشار آورده است.

از حالا به بعد مسی برای همیشه به  عنوان 9 کاذب در بارسا بازی می‌کند؟

مسی هرجا که تیم به او نیاز داشته باشد بازی می‌کند، در دو فصل اخیر او بیشتر در کناره‌ها بوده و از سمت چپ به مرکز متمرکز می‌‎شده است، اما حالا بیشتر تمرکزش روی مرکز است. او احساس می‌کند مخصوصا در شرایطی که اینیستا در تیم است، نیازی نیست که او عقب برود و این باعث شده بیشتر در یک سوم حریف باشد و بهتر گل بزند. سوارس شماره 9 استو مسی در اطراف او بازی می‌کند، نمی‎توان گفت این پست مسی است چون به نظر من مسی هرجا که بخواهد بازی می‌کند و در زمین آزادی دارد.

     
آی اسپورت
2017-09-12 18:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر