فهرست
کی‌روش: صعود را به کسانی تقدیم می‌کنم که حمایت نمی‌کردند
کی‌روش: صعود را به کسانی تقدیم می‌کنم که حمایت نمی‌کردند

کی‌روش: صعود را به کسانی تقدیم می‌کنم که حمایت نمی‌کردند

آی اسپورت- برد امروز تیم ملی برابر عمان، احتمالا آخرین حضور کارلوس کی‌زروش بر روی نیمکت تیم ملی بوده‌است. کی‌روش استعفایش را برای اردیبهشت‌ماه نوشته‌است و باید منتظر تصمیم مسئولان در مورد این استعفا ماند. صحبت‌های سرمربی تیم ملی در نشست مطبوعاتی را می‌خوانید:

**عملکرد خوبی مخصوصا در نیمه اول نشان دادیم. در دو کلمه می‌توانیم عملکرد تیم ملی را خلاصه کنیم و تیم ملی در 90 دقیقه با قدرت بازی کرد و حاکمیت خودش را نشان داد. 90 دقیقه مقابل تیم و بازیکنان خوبش خوب بازی کردیم و این تیم در طول 90 دقیقه حتی یک ضربه هم به سمت دروازه ما نزد. در نیمه دوم استحقاق داشتیم که دو سه گل دیگر بزنیم اما در ضربه‌های آخر دقت کافی را نداشتیم.** به اهداف خودمان رسیدیم و  در درجه اول پیروز شدیم و ما به عنوان تیم اول آسیا هم به مرحله بعدی صعود کردیم و توانستیم طبق رده‌بندی فیفا که تیم اول آسیا هستیم به این صدرنشینی ادامه بدهیم. ۱۲ آوریل قرعه کشی مرحله بعد انجام می‌شود و در یکی از قرعه‌کشی‌های مهم می‌توانیم به عنوان تیم اول آسیا حضور داشته باشیم.

** با نتیجه‌ای که به دست آوردیم مرحله نخست مقدماتی جام جهانی روسیه را به پایان رساندیم و امروز باید خوشحال باشم اما خوشحال نیستم. بخاطر اینکه سفری که تا امروز طی کردیم پرچالش و دشوار بوده است.** مطمئنا نمی‌توانم کادرم را فراموش کنم و سختی‌های دشواری را پشت سر گذاشتند و برای تیم خیلی زحمت کشیدند و می‌خواهم از تک تک اعضای کادرم تشکر کنم. بسیار زحمت کشیدند. در آخر نمی‌توانم چند نفر خاص را فراموش کنم و می‌‌خواهم این صعود را به آنها تقدیم کننم. این صعود را به افرادی تقدیم می‌کنم که هیچ کاری و هیچ حمایتی از تیم ملی انجام ندادند.** مراتب قلبی خودم را به افرادی که برای تفرقه، نفاق حاشیه‌سازی و ایجاد مزاحمت برای تیم ملی کردند و به من گفتند دزد و لمپن این افراد  هم داخل فدراسیون بیرون فدراسیون بودند و تنها دستاوردی که داشتند عدم ایجاد تعامل و تعادل بود و هیچ گاه تیم ملی را حمایت نکردند و کادوی خاص و مراتب اردات خاصم را به این افراد تقدیم می‌کنم. افرادی که به من گفتند استانداردهای لازم را برای هدایت تیم ملی ایران ندارم. امروز به راحتی می‌توانید روزمه کاری من را قورت بدهید. امروز خیابان باز است و هر تصمیمی می‌خواهند بگیرند.

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-29 21:10:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر