فهرست
میکسدزون تیم ملی: امکانات تیم ملی راضی‌کننده نیست
میکسدزون تیم ملی: امکانات تیم ملی راضی‌کننده نیست

میکسدزون تیم ملی: امکانات تیم ملی راضی‌کننده نیست

اشکان دژاگه: بازی سختی بود، ما در عمان هم این تیم را نبرده بودیم و خوشحالم  صحبت‌هایکه بعد از چندین سال این تیم را شکست دادیم. مهم بود که سه امتیاز را در بازی بگیریم و در رده اول آسیا همچنان باقی بمانیم. در مراحل بعدی شرایط سخت‌تر می‌شود و باید بیشتر کار کنیم. انشاالله که کی‌روش می‌ماند، من که امیدوارم این اتفاق بیفتد. هنوز هم او سرمربی تیم ملی است، من به فکر این نیستم که او برود و مربی دیگری بیاید. برای صعود به جام جهانی باید همه حمایت کنند. اگر یک تیم واقعی باشیم می‌توانیم صعود کنیم.


امید ابراهیمی: خدا را شکر که برنده شدیم، هدف ما از ابتدای اردو هم همین بود که مقابل هند و عمان 6 امتیاز را بگیریم. با تلاش بچه‌ها و تدبیر کی‌روش موفق شدیم. ما موقعیت‌های زیادی در این بازی داشتیم و می‌توانستیم بیشتر از 2 گل به عمان بزنیم. خبری از استعفای کی‌روش ندارم؛ چراکه زمانی که ما در رختکن بودیم، او برای کنفرانس خبری رفته بود، اما امیدوارم کی‌روش در تیم ملی باقی بماند. او امکانات را برای موفقیت تیم ملی می‌خواهد و باید این امکانات در اختیار تیم ملی قرار بگیرد تا موفق باشد.


علیرضا جهانبخش: ما در نیمه اول بازی خوبی مقابل عمان انجام دادیم و خوشحالم دو گل خوب هم به این تیم زدیم. خدا را شکر می‌کنم که برنده این بازی شدیم. بحث خداحافظی کی‌روش در کار نبود، این موضوع متأسفانه همیشه وجود دارد که کی‌روش از امکانات تیم ملی ناراضی بوده است و این موضوع واقعیت دارد، امیدوارم امکانات و شرایط برای تیم ملی بهتر شود؛ چراکه این موضوع در روند عملکرد تیم ملی در راه صعود به جام جهانی و جام ملت‌های آسیا موثر خواهد بود.


سردار آزمون: بازی خوبی بود و سه امتیاز را راحت گرفتیم. اجازه نفس کشیدن به حریف را ندادیم. فردا روز مادر است و گفته بودم که در این بازی اگر گل بزنم به مادرم تقدیم می‌کنم. تلاش همه بچه‌ها بود گل زدم و انشاالله این روند ادامه داشته باشد. ما هیچ حمایتی از تیم ملی تاکنون ندیده‌ایم.


کریم انصاری‌فرد: امیدوارم در مرحله بعد در هر قرعه‌ای که بیفتیم، مردم باز هم بیایند و حمایت‌مان کنند. امروز بازی خوبی انجام دادیم، با خیال راحت به دور بعدی صعود کردیم. شرایط سختی در پیش داریم، مقدماتی جام جهانی از سال قبل آغاز شده و ما از حریفان عقب هستیم. امکانات نگران‌کننده است و همین موضوع هم کادر فنی را نگران کرده است. امیدوارم امکانات فراهم شود. تیم جوان شد و به میادین بین‌المللی احتیاج دارد. انشاءالله که کی‌روش هم می‌ماند، دغدغه او هم این است که مشکلات تیم ملی حل شود. تکان دادن دست به تماشاگران هم برای تشکر از زحمات آنها بود.


علیرضا بیرانوند: روز گذشته همسر من، مادرش را از دست داد و از او ممنون هستم که به من اجازه داد تا بتوانم برای تیم ملی بازی کنم و به مراسم ختم نروم. امیدوارم خدا به خانواده همسرم بابت این ضایعه صبر بدهد. بازی خوبی انجام دادیم و خوشحالم که به عنوان سرگروه صعود کردیم. در نیمه اول ما خوب بازی کردیم، اما در نیمه دوم عمان کمی از ما خداحافظی کی‌روش صحت داشته باشد، امکان ندارد کی‌روش تیم جوانی را که ساخته و برایش زحمت کشیده را رها کند.


ووریا غفوری: بازی خوب و جذابی بود و این برد هواداران را راضی کرد. ما هم حرف‌ها را شنیده‌ایم که کی‌روش استعفا داده‌است اما بحث‌های خیلی بدی است. کی‌روش یک مربی است که به تیم ملی شخصیت داده، امیدوارم مسئولان هم حمایت کافی از تیم ملی و کی‌روش داشته باشند.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL

کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-03-29 21:50:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر