فهرست
بیانیه وزارت ورزش درباره صعود تیم ملی فوتبال ایران
بیانیه وزارت ورزش درباره صعود تیم ملی فوتبال ایران

بیانیه وزارت ورزش درباره صعود تیم ملی فوتبال ایران

آی اسپورت - به دنبال صعود تیم ملی فوتبال کشورمان به مرحله دوم انتخابی جام جهانی 2018 روسیه و صعود به جام ملت‌های 2019 امارات وزارت ورزش‌وجوانان طی پیامی این موفقیت را تبریک گفت. در پایگاه خبری وزارت ورزش‌وجوانان آمده است:
وزارت ورزش‌وجوانان در پیامی صعود مقتدارنه تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018 و کسب جواز حضور در جام ملت‌های 2019 آسیا را حاصل تلاش و همدلی ملی‌پوشان کشورمان و حمایت‌های همه جانبه تماشاگران مشتاق و فوتبال دوست ایران در سایه مدیریت کادر فنی دانست. متن پیام به شرح زیر است: «آنچه روز گذشته برابر دیدگان تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی و میلیون‌ها بیننده در سراسر کشور و جهان رخ داد، نتیجه تحقق شعار همدلی و همراهی بود که به صعود تیم ملی کشورمان به مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2018  و کسب جواز حضور در جام ملت‌های 2019 آسیا منجر شد و شادی را به مردم فهیم ایران هدیه کرد.
وزارت ورزش‌وجوانان بر این باور است با تکیه بر همت و غیرت جوانان این سرزمین و ارتقای سطح فنی و کسب دانش علمی در هر حوزه‌ای به ویژه ورزش، می‌توان بلندترین قله‌های افتخار را فتح کرد و آنچه روز گذشته در ورزشگاه آزادی به وقوع پیوست بیانگر نمایشی تحسین برانگیز از یک بازی فنی بود.
این مجموعه امیدوار است تداوم موفقیت‌های ورزشکاران ایران اسلامی از جمله ملی‌پوشان فوتبال در میادین بزرگ‌تر تداوم یافته و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران در دستان این جوانان به اهتزاز درآید».

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-03-30 11:15:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر