فهرست
واکنش ژرمن‌ها پس از برد مقابل ایتالیا: زیرکانه عمل کردیم
واکنش ژرمن‌ها پس از برد مقابل ایتالیا: زیرکانه عمل کردیم

واکنش ژرمن‌ها پس از برد مقابل ایتالیا: زیرکانه عمل کردیم

آی‌اسپورت- ژرمن‌ها سرانجام موفق شدند پس از سال ها ناکامی در برابر تیم ملی ایتالیا به پیروزی دست یابند و انتقام خود را بگیرند. پس از این بازی اعضا تیم آلمان در مورد این پیروزی به صحبت پرداختند.


لوو:
امروز همه بازیکنان ما با زیرکی عمل کردند. در دفاع بسیار خوب ظاهر شدیم و در حمله نیز قدرتمند بودیم.مسعود اوزیل و تونی کروس نیز در میانه زمین و خط دفاعی موثر و عالی ظاهر شدند.در کل امشب همه بازیکنان عالی عمل کردند و هرکس وظیفه خود را به بهترین شکل انجام داد.رودیگر:
در این دیدار بسیار بهتر و سازماندهی شده‌تر از دیدار برابر انگلیس عمل کردیم. انگیزه‌ی خاصی در برابر ایتالیا داشتیم چرا که دیدار برابر ایتالیا همیشه از اهمیت ویژه‌ای برای ما برخوردار است.ایتالیا نیز در دفاع قدرتمند عمل کرد و اینکه در نهایت 4 گل دریافت کرد می‌تواند خیلی برای آنها دردناک باشد. همچنین آنها تعدادی از بازیکنان کلیدی خود را در اختیار نداشتند. هم اکنون پس از این دیدار تمام تمرکزم را بر روی دیدارهای باشگاهی خواهم گذاشت.هوملس:
دیدار امروز عالی بود و همگی مشاهده کردیم که اگر از لحاظ روحی بر خود مسلط باشیم قادر به انجام چه کارهای فوق‌العاده‌ای هستیم.کروس:
ما می‌خواستیم که بیشتر حمله کنیم و در خط دفاعی تجمع نکنیم که خوشبختانه امروز همین کار را کردیم.خیلی خوب بود که در برابر ایتالیا با چهره‌ای متفاوت نسبت به دیدار برابر انگلستان ظاهر شدیم. مهم نیست که بازی‌ها دوستانه باشند و یا رسمی من می‌خواهم که در همه دیدارها پیروز شویم.گوتزه:
بسیار خوشحال هستم. برای من خیلی مهم بود که دوباره در زمین حضور یابم چرا که چند وقتی است که این فرصت را از دست داده‌ام.این خیلی عالی است که یوآخیم لوو به من اعتماد به نفس دوباره داد. خیلی خوشحال هستم که دوباره به میدان رفتم.
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 


کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-30 13:42:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر