فهرست
گزارش تمرین استقلال: قلعه‌نویی با استقلالی‌ها روبه رو نشد!
گزارش تمرین استقلال: قلعه‌نویی با استقلالی‌ها روبه رو نشد!

گزارش تمرین استقلال: قلعه‌نویی با استقلالی‌ها روبه رو نشد!

آی‌اسپورت- تمرین امروز تیم فوتبال استقلال با حضور بهرام افشارزاده و در حالی که اعضای این تیم با تیم تراکتورسازی رو به رو شده بودند برگزار شد.


* تمرین امروز آبی پوشان در حالی برگزار شد که تیم تراکتورسازی تبریز نیز در زمین شماره 2 مشغول تمرین بود. به همین علت استقلالی ها امروز 15 دقیقه دیرتر برنامه های تاکتیکی خود را پیگیری کردند.

* بازیکنان تراکتورسازی و استقلال قبل از آغاز تمرین امروز با یکدیگر خوش و بش کردند و سال نو را به هم تبریک گفتند.

* امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی امروز به محض پایان تمرین تیمش ورزشگاه آزادی را ترک کرد و به همین دلیل با استقلالی ها رو به رو نشد.

*آرش برهانی در تمرین امروز استقلال حضور نداشت. این بازیکن از آغاز تمرینات استقلال بعد از بازگشت تیم به سوئد تنها در یک جلسه تمرینی تیمش شرکت کرده است.

*جابر انصاری دیگر غایب تمرین امروز استقلال است. غیبت های این بازیکن در تمرین و دوری وی از برنامه های گروهی استقلال نشان می دهد حضور این بازیکن مقابل استقلال خوزستان بعید است.

* امید ابراهیمی بعد از حدود 8 روز حضور در اردوی تیم ملی امروز خود را به کادر فنی استقلال معرفی کرد. این بازیکن امروز تنها تمرین ریکاوری بعد از مسابقه انجام داد.

* عباس کردنوری و نصرالله عبداللهی در تمرین امروز استقلال حضور داشتند.

* تمرین امروز استقلال به گرم کردن بدن ها، فوتبال درون تیمی و 4 به دو اختصاص داشت که بازیکنان بیش از یک ساعت این تمرینات را زیر نظر کادر فنی انجام دادند.
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL


منبع: فارس
کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-30 17:35:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر