فهرست
گزارش روز: افزایش احتمال ماندن تورس در چلسی
گزارش روز: افزایش احتمال ماندن تورس در چلسی

گزارش روز: افزایش احتمال ماندن تورس در چلسی

فرناندو تورس مهاجم اسپانیایی تیم چلسی دراین فصل به دلیل اینکه در گلزنی ناکام بوده به شدت مورد انتقاد هواداران چلسی قرار گرفته است. او که در 31 ژانویه 2011 با قرار دادی 50 میلیون پوندی (که در نوع خود یک رکورد محسوب می شود) از لیورپول به چلسی آمد در این فصل فقط نه گل به ثمر رسانده است. تورس و چند مهاجم دیگر چلسی اصلا در این فصل در حد و اندازه های این تیم لندنی حاضر نشده اند و به نظر می رسد در لیست فروش خوسه مورینیو سرمربی آبی ها قرار گرفته باشند. مورینیو پس از بازی تیمش با پاری سن ژرمن که با باخت 1-3 شاگردانش به پایان رسیده بود، شخصا عملکرد تورس را مورد انتقاد قرار داده بود. حالا عکس هایی از کمپین "برای همیشه آبی" منتشر شده که نشان می دهد ممکن است تورس فصل بعد هم میهمان آبی های لندنی باشد.

تورس در عکس های رونمایی از پیراهن چلسی برای فصل آینده نقش پررنگی داشت.

تورس نقش مهمی در مسایل مربوط به بازاریابی پیراهن های جدید چلسی دارد و احتمال دارد فصل آینده به همین دلیل در چلسی باقی بماند.

این کمپین بازاریابی شامل پنج نفر از بازیکنان چلسی از جمله ادن آزار و فرناندو تورس می شود.

پنج نفر از بازیکنان چلسی برای بازسازی لحظات مهم دوران حرفه ای حضورشان در چلسی انتخاب شده اند.

این عکس ها پشت صحنه ی کمپین پیراهن های چلسی برای فصل بعد را نشان می دهد. تورس، پتر چک، گری کیهیل، ادن آزار و اسکار در این صحنه رد حال بازسازی لحظات مهم حضورشان در تیم چلسی هستند. تورس پس از گلزنی فینال لیگ اروپا در رقابت های پارسال، جسن تولدش را جشن گرفت وچک توانست پنالتی شواینشتایگر را دفع کند تا چلسی در فینال لیگ قهرمانان برنده شود. گوشه هایی از این صحنه ها بازسازی خواهد شد. صحنه ی گل عالی اسکار برابر یوونتوس و هت تریک آزار برابر نیوکاسل از مهم ترین لحظات بازی این بازکنان بوده است.

البته در کمپین پارسال چلسی حضور خوان ماتا نیز از نکات جالب توجه بود که اکنون در منچستر بازی می کند. این می تواند هشداری برای تورس باشد.

متخصصان بدن آزار را حرکت می دهند تا با تصویر اصلی در بازی با نیوکاسل منطبق باشد.

پتر چک در حال بازساری صحنه ی دفع پنالتی شواینی.

کهیل در مراسم پارسال آدیداس برای رونمایی از پیراهن چلسی.

تورس پس از بازی با پاری سن ژرمن هدف انتقادات تند و تیز سرمربی تیمش قرار گرفت.

     
آی اسپورت
2014-04-04 16:46:04
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر