فهرست

ماتئوس: تا کنون تیمی ماننند بایرن ندیده ام

آی اسپورت- یوپ هاینسک بایرن را هدایت کرد و آن ها توانستند سه عنوان قهرمانی در بوندس لیگا دی اف بی پوکال و لیگ قهرمانان را بدست آورند.

بایرن در این فصل نیز رکورد بدون شکست خود را زیر نظر پپ گواردیولا ادامه می دهد و آن ها بدون باخت در هفت هفته مانده به پایان فصل عنوان قهرمانی را بدست آوردند.

غول های باواریا در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان حضور دارند و در دی اف بی پوکال نیز به مرحله نیمه نهایی رسیده اند و به نظر برای حضور در فینال کار سختی پیش روی کایزرسلاترن نخواهند داشت. 

لوتار ماتئوس که سابقه ی قهرمانی هفت باره در بوندس لیگا را دارد از قدرت نمایی مونیخی ها در اروپا به وجد آمده و در این مورد می گوید:" بازیکنان قطعا از شنیدن این اعداد و آمار لذت می برند."

"بازیکنان از اینکه بخشی از این تیم بوده اند افتخار می کنند من تردید دارم که برخی از این آمار و ارقام در آینده دوباره تکرار شود. من به عنوان بازیکن و مربی در کشورهایی مانند ایتالیا و اسپانیا حضور داشتم و به ندرت تیمی مانند بایرن که بتواند چندین فصل برتری خود را حفظ کند دیده ام."

ماتئوس در ادامه به ستایش از آرین روبن ستاره ی هلندی بایرن می پردازد و می گوید:" این تصور اغلب ایجاد شده بود که روبن می تواند تا حدودی روی زمین خود خواه باشد اما او در این فصل هیچ کدام از این ویژگی ها را بروز نداد و زیر نظر مربی جدید توانست از تغییراتی که بوجود آمده سود ببرد شما می توانید این را از شرایط فیزیکی اش متوجه شوید. او اکنون با سر نیز بازی می کند و به عنوان مهاجم پرسینگ در جلو را انجام می دهد."

     
آی اسپورت
2014-04-04 17:08:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر