فهرست
کمالوند پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن: فصل بعد قهرمان می‌شویم
کمالوند پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن: فصل بعد قهرمان می‌شویم

کمالوند پس از پیروزی مقابل ذوب‌آهن: فصل بعد قهرمان می‌شویم

آی‌اسپورت- فراز کمالوند در نشست خبری پس از دیدار گسترش فولاد تبریز مقابل ذوب‌آهن اصفهان که با برتری 4 بر 3 تیمش همراه بود حاضر شد.


* بازی بسیار خوبی بود و به نظرم کمتر پیش می‌آید که یک تیم دو گل از ذوب‌آهن عقب باشد، بازی را به تساوی بکشد و پیروز شود. نباید فراموش کنیم که ذوب‌آهن تنها تیم ایرانی حاضر در آسیاست که بدون شکست کار می‌کند و فکر می‌کنم شکست این تیم فقط از پس دلاور مردان گسترش فولاد بر می‌آمد.


* چند وقت پیش بحثی را راه انداختند که چرا گسترش فولاد در بازی‌های خارج از خانه نتایج خوبی نمی‌گیرد و باید بگویم زمین خراب دیگر شهرها تنها دلیل آن است و من دلیل دیگری نمی‌بینم. چون خودمان زمین خوبی داریم و فوتبال خوبی بازی می‌کنیم. ما در بازی‌های ابتدایی نیم فصل اول که باران و برف هنوز نباریده بود نتایج خوبی گرفتیم، اما با پایین آمدن کیفیت زمین‌های دیگر شهرها نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم. زمینی که در حال حاضر داریم بهترین زمین ایران است و حتی با ورزشگاه آزادی هم قابل مقایسه نیست. ما بازیکنان تکنیکی داریم و اگر شرایط دیگر زمین‌ها نیز خوب باشد، خواهید دید چه اتفاقی برای تیم‌های دیگر مقابل ما رخ خواهد داد. ما تلاش خواهیم کرد این راه را ادامه دهیم تا گسترش فولاد خودش را به عنوان یک مدعی نشان دهد.


* من راجع به محمد ابراهیمی با مسئولان تیم ملی مفصل صحبت کردم. به نظرم او بهترین مهاجم حال حاضر فوتبال ایران است و من این را یک ماه پیش هم گفته بودم و بازیکنی که نزدیک به ابراهیمی باشد اکنون در فوتبال ایران وجود ندارد. امسال ابراهیمی جدیدی متولد شده و او به روزهای اوج خود بازگشته، اما حرفی که مسئولان تیم ملی به من زدند قانع کننده بود. آنها گفتند میانگین سنی بازیکنانی که به جام جهانی می‌روند باید 27 سال باشد و حتی بازیکنان مسن را کنار گذاشته و روی بازیکنان جوان سرمایه‌گذاری می‌کنیم. بازیکنانی که 24، 25 ساله باشند و در جام جهانی 27، 28 ساله شوند. کی‌روش خودش هم می‌داند ابراهیمی بازیکن خوبی است، اما او سنش بالاست و نمی‌تواند به تیم ملی دعوت شود.* ما فصل آینده برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می‌کنیم و نیم نگاهی هم به قهرمانی داریم. امیدوارم در پایان این فصل هم هواداران از گسترش فولاد حمایت کنند که این مسئله هم به نفع تراکتورسازی و هم به سود تیم ماست. چون ما با حریفان مستقیم تراکتورسازی بازی داریم.
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-03-31 17:47:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر