فهرست
مورد جالب دیدار سایپا - تراکتور: از مارادونای وطنی رونمایی شد!
مورد جالب دیدار سایپا - تراکتور: از مارادونای وطنی رونمایی شد!

مورد جالب دیدار سایپا - تراکتور: از مارادونای وطنی رونمایی شد!

آی اسپورت- تکل خطرناک روزبه شاه‌علی دوست روی پای بختیار رحمانی، در دیدار امروز سایپا برابر تراکتورسازی باعث شد اصطلاح جدید در فوتبال ایران شکل بگیرد! اعتراض رحمانی در این صحنه باعث شد تا دستیار جلالی فریاد بزند و بگوید سایپایی‌ها با مارادونای تراکتوری‌ها کاری نداشته باشند! صحبت‌های دو طرف این درگیری را می‌خوانید:

بختیار رحمانی: شاه‌علی‌دوست در اواخر بازی با یک تکل روی پای من آمد و باعث شد که برای لحظاتی کنترل خود را از دست بدهم. این اتفاقات طبیعی است، اما چیزی که من را ناراحت کرد حرف کمک‌مربی سایپا بود که گفت او را نزنید، او مارادوناست! کلاً اگر من به مجید جلالی یا کادر فنی سایپا بی‌احترامی کردم، معذرت می‌خواهم. بالاخره من سالیان سال شاگرد آقای جلالی بودم.

روزبه شاه علی دوست: من و بختیار با هم خیلی بازی کردیم و دوستی نزدیکی داریم. باور کنید در آن صحنه من از قصد بختیار را نزدم. پس از آن اتفاق به سمتش رفتم و از او بابت تکلی که رفتم عذرخواهی کردم. واقعا هم با او مشکلی ندارم. درباره اینکه یکی از مربیان تیم از بیرون زمین گفته که بختیار رحمانی فکر می کند مارادونا است باور کنید من متوجه نشدم بیرون زمین چه اتفاقی افتاد. همانجا داخل زمین بحث را جمع کردیم.


به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-04-01 00:04:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر