فهرست

واکنش صادقیان به شایعه معتاد بودنش: طبیعی است!

آی اسپورت -  پیام صادقیان در گفتگویی با شبکه اینرنتی تی وی پلاس درباره اینکه در سال دوم حضورش در پرسپولیس شایعاتی مبنی بر استفاده او از برخی مواد مخدر منتشر شده بود اظهار داشت: «این حرف ها طبیعی است. در این فوتبال مثل آب خوردن آدم را خراب می کنند. وقتی تهمت بدون مدرک زده می شود و اتفاقی نمی افتد، مثل آب خوردن هم می گویند پیام صادقیان مخدر مصرف کرده است. فردا می گویند پیام صادقیان آدم کشته است.»
 وی افزود: «در سال دوم حضورم در پرسپولیس کلا خواستند من را خراب کنند. شاید برخی از انتشار این شایعات سودی می برد. من نمی دانم دلیلش چه بود ولی چرا آمدند گفتند پیام صادقیان قلیان کشیده اما یک مدرک هم ندادند. آدم از این وضع خسته می شود. فوتبال ما همین است. آدم به چه امیدی باید در این وضعیت بازی کند. شاید با این شرایط به تایلند بروم بازی کنم.»


منبع: جام نیوز

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-01 08:43:04
نظر دهید

۴ نظر
برزو
جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۰۱
شاید با این شرایط به تایلند بروم بازی کنم! // افتخاری دیگر برای لنگ و لنگی جماعت!/ من دیگه حرفی ندارم
-
جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۰۵
گدا را تو ده راه نمی دادند سراغ خانه کدخدا را می گرفت!!!!یکی مثل محسن مسلمان،با عملکرد فوتبالی آنطور خودش را به تیم، آنهم تیم برانکو تحمیل میکند یکی هم مثل این یکی عملکرد و حضور بی نظیری در فضای مجازی دارد و وقت بی وقت با مایکل جکسون(تتل ل ل ل )اوقات سپری میکنه!!!!ساعت دو نصف شب:من و تتلو همین حالا_ یادمه مایکل یه پست گذاشته بود و گفته بود من خیلی به پیام میگم سیگار نکش!!! البته پیام هم روی مایکل بی تاثیر نبود و او هم ادعای فوتبالیست بودن، انهم از نوع حرفه ای داشت!!!! در پایان از خدا میخوام از دو چیز نگذره:رفیق بد و زغال خوب!!!!!
-
جمعه ۱۳ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۰۷
.
-
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
این اسطوره کیسه کشها هست که پاش رو از امارات اون ور تر نگذایشت.اسطوره ه ه خخخخخخ..تایلند که جای خود دارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر