فهرست
قاب ویژه: پیراهن خاص بارسلونا برای ال‌کلاسیکوی فردا
قاب ویژه: پیراهن خاص بارسلونا برای ال‌کلاسیکوی فردا

قاب ویژه: پیراهن خاص بارسلونا برای ال‌کلاسیکوی فردا

آی اسپورت- بارسلونا و رئال‌مادرید از ساعت 23 شنبه به وقت تهران در دویست‌و‌سی‌ویکمین ال‌کلاسیکوی تاریخ در ورزشگاه نیوکمپ به مصاف هم می‌روند. این بازی که در چارچوب هفته سی‌و‌یکم لالیگا برگزار می‌شود برای دو تیم حساسیت‌های خاص خود را دارد، چرا که کهکشانی‌ها به دنبال گرفتن انتقام شکست 4 بر صفری هستند که در نیم‌فصل اول متحمل شدند و آبی‌و‌اناری‌ها هم می‌خواهند با برد برابر رقیب دیرینه خود آن را به روح اسطوره فقید شان تقدیم کنند، ازاین رو دو تیم از انگیزه بالایی برخورداند.
بارسلونایی‌ها که پنجشنبه هفته گذشته یوهان کرایف، یکی از اسطوره‌های خود را به دلیل بیماری سرطان ریه از دست دادند، قصد دارند در بازی شنبه شب مقابل بارسلونا با 90 هزار کارت، صحنه زیبایی را از شماره «14» فقید خود در نیوکمپ خلق کنند، این در حالی است که آنها قصد دارند با سر دادن شعار "ممنونیم یوهان" از دستاوردهای وی برای این باشگاه اسپانیایی تشکر کنند و یاد او را گرامی بدارند. البته ادای احترام به کرایف به اینجا ختم نمی‌شود چرا که بارسلونا قصد دارد فردا شب با پیراهنی که روی آن واژه "ممنونیم یوهان" نقش بسته، راهی میدان شود.
دو غول فوتبال اسپانیا تا کنون در 230 بازی رسمی به مصاف هم رفته‌اند که حاصل آن 92 پیروزی برای کهکشانی‌ها و 90 برد برای آبی‌و‌اناری‌ها بوده و 48 بازی هم به تساوی انجامیده است.به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL
     
آی اسپورت
2016-04-01 14:28:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر