فهرست
پیش‌بینی سیدنی مورنینگ: ایران به جام جهانی روسیه می‌رود
پیش‌بینی سیدنی مورنینگ: ایران به جام جهانی روسیه می‌رود

پیش‌بینی سیدنی مورنینگ: ایران به جام جهانی روسیه می‌رود

ینترنتی سیدنی مورنینگ پیش بینی کرد تیم های ایران، کره جنوبی، ژاپن و استرالیا همچون دوره قبل از آسیا سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کنند و از دو تیم عراق و امارات به عنوان دو تیم شگفتی ساز نام برد. قرعه کشی دور نهایی انتخابی جام جهانی در قاره آسیا 24 فروردین انجام می شود که در آن 12 تیم راه یافته به دور نهایی انتخابی جام جهانی در دو گروه 6 تیمی قرار خواهند گرفت.
در این بین روزنامه سیدنی مورنینگ امروز در مقاله خود درباره تیم های حاضر در دور نهایی نوشت: به نظر می رسد همچون دوره قبل تغییری در تیم های آسیایی صعود کرده به جام جهانی رخ ندهد و چهار تیم ایران، کره جنوبی، ژاپن و استرالیا از قاره آسیا راهی جام جهانی شوند. این دو تیم در دور دوم نیز نشان دادند که فاصله زیادی با بقیه تیم ها دارند و به نظر می رسد باز هم ترکیب آسیایی ها برای جام جهانی همین گونه باشد.
این سایت از دو تیم امارات و عراق به عنوان دو شگفتی ساز احتمالی نام برده است که نباید دست کم گرفته شوند. در ادامه آمده است عراق با حذف ایران در جام ملت ها و امارات با کنار زدن ژاپن در این رقابت ها نشان دادند که پیشرفت خوبی داشتند. این دو تیم قطعا در این دوره نیز می توانند کارهای بزرگی انجام دهند و به هیچ وجه نباید دست کم گرفته شوند و به نظر می رسد اگر تیمی بتواند شگفتی ساز شود یکی از این دو تیم باشد.
     
آی اسپورت
2016-04-01 17:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر