فهرست
زیدان: امشب بی سر و صدا می‌خوابم
زیدان: امشب بی سر و صدا می‌خوابم

زیدان: امشب بی سر و صدا می‌خوابم

زین الدین زیدان در یک نشست خبری پیش از ال کلاسیکو اظهار داشت:ما براى این مسابقه با وجود بعضى از غایبین و مصدومین در فیفادى آماده ایم.همه ى ما بهترین عملکردمان را ارائه می دهیم تا سه امتیاز را کسب کنیم.این بازى مثل بقیه بازیها است و بعضى چیزها باعث می شود  بینندگان بیشترى نگاه کنند.من میخواهم خوش شانس باشم چون به این بازى نزدیک شده ایم.مهم ترین موضوع این است که فردا مناسب ترین ترکیب را بچینم و بعد بر روى لیگ قهرمانان تمرکز خواهیم کرد.
نظرت درباره رویارویى با انریکه به عنوان بازیکن ؟
"(خنده) ؛ درگیرى با او ، درگیرى لفظى بود و فراموش شد ؛ و امروز حالا به عنوان مربى با هم روبرو می شویم.به بازیکنانم گفته ام ، میخواهیم لحظات خوبى را رقم بزنیم و با روش خود جلو بریم و مانند یک تیم و شخصیت بزرگ رئال رشد کنیم و جلو بریم.فکر میکنم مصدومیت کروس جدى نیست و آماده خواهد بود.دقیقاً نمى دانیم واران از چه ناحیه اى مصدوم شده ، امروز صبح تحت معاینه قرار گرفت و از درد رنج می برد.
*من خوشحالم براى اینکه اولین تجربم به عنوان مربى در ال کلاسیکو خواهد بود.فردا براى 3 امتیاز بازى خواهیم کرد و هر چیزى را ارائه می دهیم تا به آن برسیم.با بازیکنانم درباره انتقام صحبت نمیکنم ، فقط روى زمان حال تمرکز داریم ؛ فردا بازى متفاوتى با بارى رفت خواهد بود و میخواهیم ببریم.
*خامس از بودن در رئال خوشحال است و به رئال متعهد است و روى کارش تمرکز میکند.کار من این است که تصمیمات و کارهاى مناسب براى تیمم در را لحظه اى درست بگیرم.
*براى از دست رفتن پنالتى هاى رونالدو زیاد نگران نباشید ؛ این جزئى از فوتبال است ، کریستیانو در بازیهاى دوستانه جواب همه اینها را داد و گل زد.
*"ویدیو 4-0 برنابئو را دیدم ، اما درباره این مسابقه با بازیکنان صحبت نکردم ، فقط بازى را تجزیه و تحلیل کردم.
آیا به MSN فکر میکنید و امشب می خوابید؟
من امشب بى سر و صدا میخوابم.بازى را با تمرکز زیاد ، بازى خواهیم کرد ، برد مقابل رئال مادرید آسان نیست.خواهیم دید که در بازى فردا چه اتفاقى خواهد افتاد ؛ فکر ما وضح است. سبک بازى را تغییر نخواهیم داد و تلاش میکنیم تا بهترین بازى را با قدرت ارائه بدهیم.
     
آی اسپورت
2016-04-01 17:46:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر