فهرست

سید جلال تکذیب کرد: به خاطر کاپیتانی اشکان ناراحت نشدم

آی اسپورت - بازوبند کاپیتانی تیم ملی جدیدترین حاشیه تیم کارلوس کی روش است. کی روش برای بازی با عمان در شرایطی اشکان دژاگه را به عنوان کاپیتان انتخاب کرد که سیدجلال حسینی و احسان حاج صفی هم در ترکیب حضور داشتند.
ناراحتی حاج صفی بعد از تعویض در این بازی، این شائبه را به وجود آورد که او به خاطر کاپیتان نشدن ناراحت بوده و دیروز هم سایت میزان در خبری مدعی شد که او و سیدجلال از دست کی روش ناراحت هستند که چرا بازوبند را به اشکان داده است.
از طرف دیگر دژاگه هم در مصاحبه با روزنامه گل به سید جلال و حاج صفی حق داده که بخواهند بازوبند کاپیتانی را روی بازویشان ببندند با این همه به نظر می رسد که موضوع کاپیتانی تیم ملی آنقدر هم مساله حاشیه سازی در تیم ملی نبوده و حداقل مصاحبه حسینی با روزنامه ایران ورزشی که چنین چیزی را نشان می دهد.
سید جلال درباره ماجرای بازوبند در بازی با عمان گفته:" انتخاب کاپیتان تیم ملی همیشه تصمیمی است که سرمربی می‌گیرد و نظر اول و آخر را در موردش می‌دهد. همه بازیکنان باید این تصمیم را قبول کنند. من هم خیلی راحت پذیرفتم و به تصمیم کی‌روش احترام گذاشتم چون فوتبال حرفه‌ای است و ما بازیکنان هم باید با این قضایا حرفه‌ای رفتار کنیم. اشکان آمد و با من صحبت کرد. هم اجازه گرفت تا بازوبند را ببندد و هم عذرخواهی کرد. به او گفتم بهتر است راجع به این مساله صحبت نکنیم و با قدرت و تمرکز بالا به فکر شکست عمان باشیم."
کد خبر: 9408
     
آی اسپورت
2016-04-02 07:26:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر