فهرست
پله: نیمار بیش از حد طبیعی روی زمین می افتد
پله: نیمار بیش از حد طبیعی روی زمین می افتد

پله: نیمار بیش از حد طبیعی روی زمین می افتد

آی اسپورت- پله اسطوره ی تیم ملی برزیل نیمار مهاجم بارسلونا را به دلیل زمین خوردن های بیش از حدش مورد انتقاد قرار داده است. وی همچنین گفته است نیمار نسبت به زمانی که در سانتوس بازی می کرد پیشرفت چشم گیری داشته است.

این مهاجم 22 ساله اخیرا شدیدا مورد انتقاد دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو قرار گرفته است و پله هموطن او نیز اعتقاد دارد نیمار بیش از حد طبیعی روی زمین می افتد.

او به ESPN گفت:«فکر می کنم نیمار به دنبال ایجاد خطا در موقعیت هایی است که خطا نیستند. او چنین مشکلی را در زمانی که در سانتوس بود نیز داشت.»

«او پیشرفت زیادی نسبت به زمانی که در سانتوس بود داشته و فکر می کنم این بخاطر تفاوتی است که فوتبال اروپا با برزیل دارد. فوتبال در اروپا سخت تر و فیزیکی تر است. این تجربه ی خوبی برای نیمار است و او می تواند پیشرفت کند.»

پله همچنین تاکید کرد مردم در جام جهانی آینده نباید توقع زیادی از نیمار داشته باشند چرا که این فشار برای او بسیار زیاد است.

او در اینباره گفت:«جام جهانی یک تورنمنت است و فقط یک بازی نیست. همه از او انتظار دارند جام جهانی را برای برزیل به ارمغان بیاورد و این مساله برای او بسیار خطرناک است.»

     
آی اسپورت
2014-04-04 18:18:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر