فهرست
ستون طنزیم: چقدر بدهیم بروی؟
ستون طنزیم: چقدر بدهیم بروی؟

ستون طنزیم: چقدر بدهیم بروی؟

هومن جعفری/ایران ورزشی آی اسپورت - بله آقا! بادی وزید گلی پرپر شد! در نهایت تاسف به استحضار می‌رسانیم لب لعلی از مرحوم مغفور خلد آشیان جناب کرویف هم نچشیدیم. در همین رابطه البته معرفت حکم می‌کرد کرکره این ستون را تا چهلم ایشان بکشیم پایین اما برای رعایت احترام خانواده آن مرحوم علی‌الخصوص فرزند رشید ایشان که بر خلاف فرزند رشید بعضی از ستارگان درگذشته وطنی علاقه‌ای به فروش املاک در ترکیه ندارد، به ادامه دادن این ستون ادامه می‌دهیم. باشد که فرزندان بارسا همین امشب غیورمندانه یک پدری از صاحب بچه رئال در بیاورند که مرحوم آن دنیا اولین ال کلاسیکویش را پیش بقیه اموات با سربلندی پشت سر بگذارد. در مورد مرحوم مغفور کرویف حرف و حدیث زیاد است ولی انصافا تا قبل از آنکه این مرحوم به حسن روشن بارسا تبدیل شود و راه به راه بگذارد توی کار مدیران و مربیان، انصافا برای تیم سپری بود. خدایش بیامرزد!
فی چند؟ سرانجام دست علی آقا کفاش ناگاه از غیب رسید و شادی مردم را از بابت شرکت نکردن ایشان در انتخابات فدراسیون فوتبال چنان به غم و عزا تبدیل نمود که از غم حضور ایشان اولین نفری که دق کرد همین مرحوم کرویف بود! برادرمان علی آقا شاداب انگار ول کن نیست.
نزن دادا! بزن بزن هواداران سپاهان بیرون ورزشگاه با مدیرعامل این تیم هم یک چشمه‌ای است از همان چشمه‌ای که هواداران این تیم چند ماه قبل سر حسین آقا فرکی پیاده نمودند و حالا با فانوس دور میدان شاه عباسی دنبال مربی قابل می‌گردند و نمی‌یابند! برادران غیور اصفهانی! امسال سال شما نیست. تا آخر سال صد تا مربی و مدیر هم عوض کنید از تیمتان چیزی در نمی‌آید! تیم را بدهید دست محرم هر بلایی می‌خواهد سر تیم بیاورد الان بیاورد. از اول سال که تیم جنگ محرم داشت. حالا اگر بخواهید دنبال عوض کردن مدیر و مربی باشید چیزی به دست نمی‌آورید. با همین سیستم شتر گاوپلنگی الان جلو بروید ببینید آخر فصل چه می‌شود!
سلام کپیتان! یک سلامی هم داشته باشیم خدمت آقای احمدزاده! نامبرده بعد از قرنی دوری از نیمکت ملوان به این تیم برگشته و انصافا هم تا امروز خوش برگشته. ببینیم نامبرده در ادامه این برگشتن‌هایش چند امتیاز برای تیم شهرش می‌گیرد و دشت می‌کند. ممی جان ببینیم تیم را نگه می‌داری یا نه!
مجلس یادبود امشب ال کلاسیکوست. از همین تریبون از کلیه هواداران ظفرنمون بارسا تقاضا می‌شود پرچم را بگیرند بالا حالش را ببریم. فردا در همین ستون برای باخت رئال مجلس ترحیمی برگزار خواهد گردید.  
 
به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-02 12:02:46
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر