فهرست
دی‌ماریا: مشکل منچستر من و هم‌تیمی‌هایم نبودیم
دی‌ماریا: مشکل منچستر من و هم‌تیمی‌هایم نبودیم

دی‌ماریا: مشکل منچستر من و هم‌تیمی‌هایم نبودیم

آی اسپورت - آنخل دی ماریا در مصاحبه با شبکه BBC انگلیس درباره حضورش در منچستریونایتد و باشگاه کنونی خود یعنی پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من صحبت کرد. مهاجم آرژانتینی در مورد دوران حضورش در یونایتد اظها‌ر کرد: گاهی اوقات فاش کردن برخی چیزها زشت است. می‌توانستم خود را با تیم وفق دهم ولی مانع آن شدند.  پس از ترک این باشگاه، منچستریونایتد در همان وضعیت باقی‌ ماند. از لیگ اروپا حذف شد و همچنان نیز بد نتیجه‌ می‌گیرد و به قهرمانی در لیگ برتر نزدیک نیست. فکر می‌کنم مشکل از من یا دیگر هم تیمی‌هایم نبود.  
بازیکن 28 ساله پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من از لوییس فان خال انتقاد کرد و افزود: پست مرا در هر بازی تغییر می داد. در آن پست گلزنی می‌کردم اما او در بازی بعد جایم را در ترکیب عوض می‌کرد. فکر می‌کنم همین موضوع باعث شد نتوانم خودم را با تیم وفق بدهم. روشن است سرمربی تصمیم گیرنده است و پست هر بازیکن را تعیین می‌کند اما بازیکن باید در آن محل احساس راحتی کند و بتواند خود را با آن وفق دهد.
دی ماریا که تابستان 2015، یونایتد را با 63 میلیون یورو به مقصد پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من ترک کرد در ادامه گفت: سعی کردم بهترین بازی خود را به نمایش بگذارم اما خیلی مسائل مطابق انتظارم پیش نرفت و ترجیح دادم به تیم دیگری بروم تا بتوانم شاد باشم و بتوانم کارهای مهمتری انجام دهم.
مهاجم آرژانتینی در ترکیب اصلی پا‌ر‌ی ‌سن‌ ژر‌من قرار دارد و اولین جامش را با این تیم با قهرمانی در لیگ یک به دست آورد. او از دوران بلان سرمربی PSG تمجید کرد و افزود: فکر می‌کنم در این جا بهتر عمل می‌کنم. از سرمربی تشکر می‌کنم. از ابتدا به من گفت که در کجا بازی کنم. هیچ گاه مرا تحت فشار قرار نداد و اجازه داد آزاد باشم تا بتوانم هر جا که می‌خواهم حرکت کنم. به همین دلیل از بودن در اینجا رضایت دارم. این چیزی بود که در یونایتد نداشتم.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-02 12:29:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر