فهرست
جلالی بازنده بزرگ نقل و انتقالات: بدترین جابجایی قرن!
جلالی بازنده بزرگ نقل و انتقالات: بدترین جابجایی قرن!

جلالی بازنده بزرگ نقل و انتقالات: بدترین جابجایی قرن!

آی اسپورت - باخت سایپا به تراکتورسازی در ورزشگاه دستگردی، چهارمین باخت تیم جلالی بعد از تعطیلات لیگ برتر بود. هفته هفدهم که تیم‌های لیگ برتری به تعطیلات نیم فصل رفتند، سایپا بالاتر از پرسپولیس در رده چهارم بود و جلالی، تیمش را جلوتر از استقلال جدی‌ترین مدعی قهرمانی لیگ برتر می‌دانست و فکرش را هم نمی‌کرد بعد از شروع دوباره لیگ به جای استقلال تهران، با هم‌نام اهوازی این تیم رقابت کند.

سایپا از 7 بازی اخیرش بعد از تعطیلات، 4 باخت، دو مساوی و فقط یک برد داشته است. آماری ضعیف‌تر از استقلال اهواز بختیاری‌زاده که توانسته در مدت مشابه، یک امتیاز بیشتر از تیم جلالی بگیرد. در این هفت هفته، فقط ملوان و صبا کمتر از تیم جلالی پیروز شده‌اند.

بزرگترین تغییر سایپا قبل و بعد از تعطیلات لیگ برتر، جابجایی کاپیتان‌های سابق و فعلی تیم ملی بود. جلالی که علاقه زیادی به جذب آندرانیک تیموریان داشت، مجوز خروج نکونام را صادر کرد و بعد از جدایی او و وحید محمدزاده، با سقوط آزادی بلند به سمت پایین جدول حرکت می‌کند. آندو در 7 بازی اخیر سایپا یک بازی محروم بوده، دو بازی را بخاطر مصدومیت از دست داده و در 4 بازی که به میدان رفته، 2 پنالتی داده و 2 کارت زرد گرفته است!
کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-02 13:12:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر