فهرست
انصاری‌فرد: کی‌روش خداحافظی نکرد، به تماشاگران پاسخ داد
انصاری‌فرد: کی‌روش خداحافظی نکرد، به تماشاگران پاسخ داد

انصاری‌فرد: کی‌روش خداحافظی نکرد، به تماشاگران پاسخ داد

آی اسپورت- کریم انصاری‌فرد، مهاجم ملی‌پوش تیم پانیونیوس یونان از جمله مهره‌هایی بود که کارلوس کی‌روش در دو دیدار مقابل هند و عمان برای دقایقی کوتاه از حضورش در میدان استفاده کرد. انصاری‌فرد در همین ارتباط و همچنین آخرین شرایطش در تیم باشگاهی‌اش گفت‌وگویی انجام داده که به نقل از روزنامه همشهری ورزشی می‌خوانید.
 

مسابقات مرحله مقدماتی جام‌جهانی به پایان رسید و حالا باید منتظر شروع مرحله نهایی این رقابت‌ها برای صعود به جام‌جهانی باشیم؛ نظر تو چیست؟
مسابقات مقدماتی جام‌جهانی از خیلی وقت پیش شروع شده و به لحاظ امکاناتی از خیلی تیم‌های رقیب‌مان در آسیا عقب هستیم، امیدوارم شرایط لازم و امکاناتی که کادرفنی می‌خواهند مهیا شود تا بتوانیم از گروه‌مان صعود کنیم چراکه شرایط در مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی واقعا سخت است. حریفان دیگر مثل هند، عمان و... نیستند، حریفان خیلی سختی هستند ولی امیدوارم در نهایت شرایط به شکلی رقم بخورد که ما بتوانیم به جام‌جهانی صعود کنیم.
 

گودرزی، وزیر ورزش، بلافاصله بعد از بازی عمان اعلام آمادگی کرد تا تمام امکانات لازم را در اختیار تیم‌ملی قرار دهد. انتظار شما به عنوان یک بازیکن باسابقه تیم‌ملی از شخص اول ورزش چیست؟
ما از وزیر ورزش و دولت خواهش می‌کنیم خیلی از تیم‌ملی حمایت و به این تیم کمک کنند. ما الان یک زمین چمن مناسب برای تمرین نداریم و مجبوریم برویم در زمین پژوهشگاه نفت تمرینات‌مان را برگزار کنیم که زمینش استانداردهای لازم را ندارد. در کنار آن در موضوعات دیگر مانند البسه و ایاب و ذهاب هم خیلی امکانات کمی داریم؛ امیدوارم مسئولان کمک کنند تا این کمبودها برطرف شود. اینکه تیم‌ملی به جام‌جهانی برود و دل مردمان شاد شود بزرگ‌ترین و بهترین هدیه‌ای است که می‌توانیم به مردم بدهیم و این موضوع را خود ورزشی‌ها و دولت هم تصدیق می‌کنند.
 

تیم‌ملی بعد از جام‌ملت‌ها پوست‌اندازی کرده و جوان‌تر شده اما بازیکنان برای هماهنگ شدن به بازی تدارکاتی زیاد نیاز دارند.
صددرصد تجربه بین‌المللی خیلی مهم است و باید بازی‌های تدارکاتی مناسب زیادی انجام دهیم تا ضمن کسب تجربه لازم منجر به صعودمان به جام‌جهانی نیز بشود.
 

کی‌روش طی مصاحبه‌ای اعتقاد داشت این‌بار صعود به جام‌جهانی حتی از دور قبل هم سخت‌تر است؛ تو هم چنین نظری داری؟
خیلی سخت است، هم یک تیم در گروه‌ها اضافه شده و هم همه تیم‌ها خیلی پیشرفت کرده‌اند و همه امکانات را مهیا کرده‌اند تا به جام‌جهانی صعود کنند، ما نباید عقب بیفتیم.
 

خود تو دوست داری در مرحله بعدی مقدماتی جام‌جهانی با چه تیم‌هایی همگروه شویم؟
با هر تیمی که بیفتیم باید مقابل آنها محکم بازی کرده و تلاش کنیم و زجر بکشیم تا به جام‌جهانی صعود نماییم.
 

می‌خواستم در مورد شرایط باشگاهت در تیم پانیونیوس یونان سوال کنم؛ گویا قبل از عید چند پیشنهاد وسوسه‌انگیز آسیایی را رد کردی...
بله؛ من پیشنهاد داشتم ولی رد کردم چراکه فعلا می‌خواهم در فوتبال اروپا بمانم. ما از 2بازی باقیمانده یک‌امتیاز می‌خواهیم که سهمیه یورو لیگ بگیریم و فکر می‌کنم این اتفاق خواهد افتاد.


مطمئنا به فکر ترقی در رده باشگاهی و حضور در لیگ‌های معتبر اروپایی هم هستی.
صددرصد. شک نکنید؛ وگرنه به همان لیگ قطر و چین می‌رفتم.
 

در مورد خداحافظی کارلوس کی‌روش از تیم‌ملی چه نظری داری؟ چراکه دست تکان دادن او بعد از بازی با عمان این شائبه را جدی‌تر کرد.
نه؛ فکر می‌کنم بابت تشویق هواداران از آنها تشکر کرد... من چیزی متوجه نشدم اما به نظر من کی‌روش خداحافظی نکرده و فقط به احساسات تماشاگران پاسخ داد.
 

9411
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-02 14:20:24
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۳:۵۹
پاچه خوار شماره یک
-
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
تو..خوارشماره یک چهارنفریدمثل وزق برعلیه کی روش توای اسپرت پیام می ذارید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر