فهرست
5 کاپیتان، 4 مازندرانی: پرسپولیس شمال!
5 کاپیتان، 4 مازندرانی: پرسپولیس شمال!

5 کاپیتان، 4 مازندرانی: پرسپولیس شمال!

آی اسپورت - در سال‌هایی که فوتبال مازندران نماینده‌ای در لیگ برتر ندارد، بسیاری از ستاره‌های این استان پیراهن پرسپولیس را می‌پوشند. پرسپولیس در سال‌های اخیر، بازیکنان مازندرانی زیادی جذب کرده و این روند در دوران ریاست محمد رویانیان، جدی‌تر از قبل شد. این فصل هم بسیاری از بازیکنان ترکیب اصلی پرسپولیس، اصالتی مازنی دارند و از این منطقه فوتبال‌شان را آغاز کرده‌اند.

بر اساس اعلام برانکو، در بازی فردای پرسپولیس و سیاه جامگان قرار است امید عالیشاه بازوبند کاپیتانی پرسپولیس را ببندد. پیش از عالیشاه، 4 نفر دیگر این فصل با بازوبند کاپیتانی پرسپولیس وارد زمین شدند. هادی نوروزی فقید، علیرضا نورمحمدی، محسن بنگر و مهرداد کفشگری که به ترتیب کاپیتان‌های اول تا چهارم پرسپولیس بودند. عالیشاه، پنجمین بازیکنی است که این فصل وظیفه کاپیتانی سرخپوشان را بر عهده خواهد داشت.

از 5 کاپیتان این فصل پرسپولیس، 4 نفر مازندرانی هستند. اتفاقی که شاید در تیم‌های مازندرانی مثل خونه به خونه و نساجی هم کم سابقه باشد. هادی نوروزی، محسن بنگر، مهرداد کفشگری و امید عالیشاه همگی اهل مازندران هستند و فقط علیرضا نورمحمدی، کاپیتان فعلی سرخپوشان در تهران متولد شده است.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-04-02 14:28:23
نظر دهید

۴ نظر
-
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
لنگ بی هویت
-
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵، ۱۵:۲۴
کیسه کش جعلی
-
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵، ۲۰:۵۶
کیسه کش یکی از لقبهای لنگ صغیر بوده لنگی
JACK 3D کیسه کش
سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵، ۱۲:۱۴
کیسه کش احترام بذار به سرورت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر