فهرست
کاسیاس: هر وقت بوسکتس را ببینم به صورتش یک "سیلی" می زنم
کاسیاس: هر وقت بوسکتس را ببینم به صورتش یک "سیلی" می زنم

کاسیاس: هر وقت بوسکتس را ببینم به صورتش یک "سیلی" می زنم

آی اسپورت – ایکر کاسیاس قول داده است به خاطر لگدی که بوسکتس به صورت پپه زد به او یک "سیلی" بزند!

بوسکتس در دیدار رئال مادرید برابر بارسلونا که به باخت 3-4 کهکشانی ها منجر شد با کفش روی صورت پپه رفته بود.

کاسیاس در مورد این صحنه گفت:«این عکس به تنهایی با شما صحبت می کند. پپه از حمایت کامل هم تیمی هایش برخوردار است. من قصد ندارم وارد جزئیات شوم. لحظه ی عصبانی کننده ای بود. از نظر من رفتار بوسکتس در این بازی خیلی بد بود. هر وقت بوسکتس را ببینم به او یک سیلی خواهم زد.»

کاسیاس فقط در بازی های رئال در کوپادل ری و لیگ قهرمانان به میدان رفته است. او در مورد رقابتش با دیگو لوپس گفت:«این سوال خیلی خسته کننده شده است. هر بازیکنی که مربی تصمیم بگیرد باید به میدان برود، می رود. دیگو لوپس شایسته ی حمایت هم تیمی هایش است او لالیگا را آغاز کرده و باید آن را به پایان برساند. من تمرین می کنم و رقابت می کنم. این مساله برای تیممان بهتر است.»

«دیگو لوپس می تواند دروازه بان تیم ملی باشد. بیسنته اعتمادش را به او نشان داده است. حالا این مربی است که تصمیم می گیرد. از زمانی که والدس مصدوم شده دل بوسکه دروازه بانان زیادی را زیر نظر قرار داده و بهترین تصمیم را خواهد گرفت.»

او همچنین گفت تیمش نباید در دیدار با سوسیه داد شکست بخورد:«ما اجازه ی لغزش نداریم. برای ما مهم است قهرمان شویم و باید این سه امتیاز را بگیریم و منتظر دیدار های دیگر باشیم. اگر برنده نشویم ادامه ی لیگ برایمان بسیار سخت خواهد بود.»

وی در مورد بازی نکردن رونالدو نیز گفت:«فکر نمی کنم در لالیگا آنچلوتی به کسی استراحت بدهد. این تصمیم به این خاطر گرفته شده چون رونالدو مصدوم است. او در پنج سالی که در تیم ما به میدان رفته عالی بوده است و باید برای بازی های بعد کاملا آماده شود.»

     
آی اسپورت
2014-04-04 19:16:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر