فهرست

منچستریونایتد و چلسی به دنبال اسنایدر

آی اسپورت - تیم های منچستر یونایتد و چلسی به دنبال جذب وسلی اسنایدر هافبک هلندی گالاتاسرای هستند. نشریه تورکیش پابلیکیشن رادیکال اعلام کرده است ظاهرا پیشنهادی به ارزش 15میلیون یورو برای به خدمت گرفتن اسنایدر به گالاتاسرای داده شده است.

اسنایدر در رقابت های لیگ قهرمانان نقش پررنگی در موفقیت های گالاتاسرای داشته است و به نظر می رسد در ابتدای فصل آینده به تیم منچستر یونایتد منتقل شود.

اونال آیسال رئیس باشگاه گالاتاسرای پیش تر اعلام کرده بود او در ازای 15 میلیون یورو اجازه ی انتقال وسلی اسنایدر را به تیم های دیگر خواهد داد.

خوسه مورینیو سرمربی چلسی رابطه ی کاری نزدیکی با اسنایدر دارد و آن ها در دوران حضورشان در اینترمیلان موفق شدند سه گانه ی تاریخی اینتر را کسب کنند.

تیم گالاتاسرای امسال توانست با حذف یوونتوس در مرحله ی گروهی در جمع 16 تیم برتر قاره ی اروپا قرار بگیرد. با این وجود به نظر می رسد باشگاه و اسنایدر هر دو به انتقال وی در فرصت نقل و انتقالات تابستانی راضی هستند.

در حالی که دو سال به پایان قرار داد اسنایدر باقی مانده است، به نظر می رسد باشگاه گالاتاسرای قصد دارد به منظور به خدمت گرفتن ستاره های جدید تصمیم به فروش اسنایدر بگیرد. 

     
آی اسپورت
2014-04-04 19:48:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر