فهرست
اهواز شهر رویایی پرو پییچ: فرصت نهایی
اهواز شهر رویایی پرو پییچ: فرصت نهایی

اهواز شهر رویایی پرو پییچ: فرصت نهایی

آی اسپورت - پرویز مظلومی در بازی فردا با استقلال خوزستان، احتمالا چاره‌ای جز استفاده از پرو پییچ نخواهد داشت. سجاد شهباززاده مهاجم اصلی و بهترین گلزن استقلال محروم است، مصدومیت جابر انصاری هنوز برطرف نشده و آرش برهانی هم امروز از لیست 18 نفره خط خورد. با این شرایط، پرو پییچ تنها مهاجم نوک لیست آبی پوشان محسوب می‌شود.

پرو پییج این فصل دو گل برای استقلال زده که هر دوی آن‌ها، مقابل تیم‌های اهوازی بوده است. او در بازی رفت با استقلال خوزستان، برای آخرین بار در ترکیب اصلی تیم مظلومی قرار گرفت و گل مساوی تیمش را زد. در بازی رفت با فولاد در اهواز هم پییچ دقایق آخر به زمین رفت و زننده گل دوم تیمش بود.

در دو بازی رفت و برگشت استقلال با استقلال اهواز هم پییچ به عنوان بازیکن ذخیره برای استقلال بازی کرد. در بازی رفت، او روی گل اول استقلال تاثیر مستقیم داشت و یک بار هم از نزدیکی خط دروازه فخرالدینی را صاحب موقعیت کرد.

به نظر می‌رسد تیم‌های شهر اهواز، تنها امید پییچ در این فصل هستند. این بار، استقلالی‌ها هم امیدوارند اهواز برای مهاجم کروات‌شان خوش یمن باشد و بتوانند دست پر از مهمترین بازی فصل به تهران برگردند.کد خبر: 9406
     
آی اسپورت
2016-04-02 15:51:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر