فهرست
ابراهیمی: کی‌روش مرا دوست داشت، نمی‌دانم چه شد! / پرسپولیس شانس اول است ولی دوست دارم تراکتور قهرمان شود
ابراهیمی: کی‌روش مرا دوست داشت، نمی‌دانم چه شد! / پرسپولیس شانس اول است ولی دوست دارم تراکتور قهرمان شود

ابراهیمی: کی‌روش مرا دوست داشت، نمی‌دانم چه شد! / پرسپولیس شانس اول است ولی دوست دارم تراکتور قهرمان شود

آی اسپورت- محمد ابراهیمی هافبک-مهاجم تیم فوتبال گسترش‌فولاد تبریز، در پیروزی تیمش مقابل ذوب‌آهن نمایشی فوق‌العاده داشت و توانست هت‌تریک کند. او در مورد برد مهم تیمش مقابل ذوب‌آهن، 3گلی که در این بازی به ثمر رساند و مسائل مختلف دیگر به سوالات همشهری ورزشی پاسخ داده است.


بازی‌تان با ذوب‌آهن، بازی هیجان‌انگیزی از آب در آمد.
قبل از بازی آقای کمالوند گفته بود که شاهد یک‌ بازی تاکتیکی از سوی هر دو تیم خواهیم بود. آنهایی که به ورزشگاه آمدند یا از تلویزیون بازی را دیدند، واقعا لذت بردند. ما در شروع بازی یک گل بد خوردیم که البته داور خطا روی مرتضی اسدی را نگرفت. بعد از گل بازی را در دست گرفتیم و نتیجه را به تساوی کشاندیم اما متاسفانه روی اشتباهات فردی دو گل بد خوردیم.
 
در بین دو نیمه مهم‌ترین توصیه فراز کمالوند به شما چه بود؟
او خیلی خوب روی مسائل روحی و روانی بازیکنان کار کرد. مسائلی که کمالوند به آنها اشاره کرد واقعی بود و دیدید که در نیمه‌دوم همه‌چیز را جبران کردیم. ما فرصت‌های خوبی را خلق کردیم و گلی که در ابتدای نیمه‌دوم زدیم نقش مهمی در برد گسترش داشت. ما نشان دادیم که سرتر از حریف هستیم.
 
شنیدی که یحیی گل‌محمدی هم بعد از بازی گفت که مقابل شما مستحق برد نبودند؟
این باخت چیزی از بزرگی ذوب‌آهن کم نمی‌کند؛ البته آنها باید بدانند وقتی بازی سه بر یک باخته مقابل تراکتورسازی را پیروز می‌شوند این امکان هم وجود دارد که این‌طور شکست بخورند.
 
در مورد سه گلی که زدی صحبت کن.
من فقط تلاش می‌کنم تا دستور کادرفنی را در زمین پیاده کنم. البته پستی که بازی می‌کنم واقعا کارم را سخت می‌کند چون باید در دفاع و حمله شرکت کنم و انرژی زیادی را صرف می‌کنم. با این حال خوشحالم که هت‌تریک کردم ولی تمام بازیکنان گسترش‌فولاد در این سه گل نقش داشتند. من امسال را با نام حضرت فاطمه‌زهرا(س) آغاز کردم و اعتقاد دارم که ایشان کمک می‌کنند. این سه گل را هم به مردم آذربایجان تقدیم می‌کنم که از تیم‌ ما حمایت می‌کنند.
 
برخلاف بازی با استقلال، پنالتی خیلی خوبی زدی!
هر بازیکنی ممکن است پنالتی از دست بدهد و شاید در آینده من هم پنالتی از دست بدهم. شما دیدید که پیمنتا هم پنالتی از دست داد. این اتفاقات طبیعی است. در همین بازی یک خطای پنالتی هم روی من گرفته نشد. اگر آن پنالتی گرفته می‌شد و پنالتی پیمنتا هم هدر نمی‌رفت می‌توانستیم 6گل به ذوب‌آهن بزنیم. البته آنها هم یکی، دو فرصت خیلی خوب داشتند. من معتقدم برد گسترش‌فولاد از هت‌تریک من مهم‌تر بود چون نشان دادیم که شخصیت تیمی بالایی داریم و بهترین فوتبال را در لیگ‌برتر به نمایش می‌گذاریم.
 
ظاهرا رقص سنتی آذری را هم حسابی یاد گرفته‌ای؟
من چندسال است که اینجا هستم و فراگرفتن این رقص کار زیاد سختی نیست. نیم‌ساعت تمرین کنید یاد می‌گیرید!
 
برای فصل بعد، گسترش‌فولاد صحبتی با تو انجام نداده است؟
خیر، هنوز باشگاه صحبتی نکرده ولی بعد از بازگشت مسئولان باشگاه از مسافرت، طبیعی است که مذاکرات با بازیکنان آغاز شود.
 
از اینکه با این عملکرد خوب در تیم‌ملی نیستی، چه احساسی داری؟
من قبلا با کی‌روش کار کردم و دوست دارم دوباره با این مربی کار کنم. او قبلا مرا دوست داشت و نمی‌دانم الان چه اتفاقی افتاده است. اگر بازیکن استقلال یا پرسپولیس بودم خیلی راحت دعوت می‌شدم ولی الان هم اعتراضی ندارم. کی‌روش یک مربی خوب و باشخصیت است و اگر بازیکنان تیم‌ملی او را دوست دارند، به دلیل شخصیت بالایش است. من از این مربی چیزهای زیادی یاد گرفتم و دوست دارم دوباره با او کار کنم اما به تصمیم این مربی احترام می‌گذارم.
 
فکر می‌کنی چه تیمی امسال قهرمان لیگ شود؟
پرسپولیس شانس زیادی دارد ولی من دوست دارم تراکتورسازی قهرمان شود.


9411
     
آی اسپورت
2016-04-02 16:39:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر