فهرست
ششمین بازی علیپور در ترکیب اصلی: لوک خوش شانس
ششمین بازی علیپور در ترکیب اصلی: لوک خوش شانس

ششمین بازی علیپور در ترکیب اصلی: لوک خوش شانس

آی اسپورت - برانکو ایوانکوویچ، برای بازی فردا با سیاه جامگان دو بازیکن تیمش را در اختیار نخواهد داشت. محسن بنگر و فرشاد احمدزاده، هر دو محروم هستند و احتمالا علی علیپور مثل هفته‌های گذشته در ترکیب سرخپوشان به میدان می‌رود.

علیپور که این فصل معمولا به عنوان بازیکن جانشین برای پرسپولیس بازی می‌کرد، در هر 5 بازی قبلی تیمش فیکس بوده و می‌تواند برای اولین بار، شش بازی پیاپی به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب پرسپولیس به میدان برود. حضور ثابتی که حاصل کیفیت و البته خوش شانسی او در بازی‌های اخیر سرخپوشان بوده است.

در بازی پرسپولیس و ذوب آهن، برانکو نوراللهی را تنبیه کرد و علیپور در ترکیب اصلی قرار گرفت. بازی هفته بعد با فولاد، این تنبیه ادامه پیدا کرد. در بازی مقابل سایپا، محرومیت طارمی علیپور را به خط حمله پرسپولیس فرستاد. بعد از آن در بازی با تراکتورسازی و صبا، برانکو کامیابی‌نیا را در اختیار نداشت و مجبور شد سایر هافبک‌هایش را یک خط عقب‌تر ببرد و به علیپور در خط حمله بازی بدهد. این هفته هم احتمالا محروم بودن فرشاد احمدزاده، حضور ثابت علیپور را تمدید خواهد کرد.

کارت‌های پرتعداد بازیکنان پرسپولیس در خط هافک و حمله، فعلا بیش از هر کسی به نفع علیپور تمام شده است. بازیکنی که بر اساس نیاز برانکو، با وظایف مختلف در ترکیب پرسپولیس به میدان رفته و با 4 گل زده، دومین گلزن این تیم است.کد خبر: 9406
  ۱  
آی اسپورت
2016-04-02 17:42:28
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵، ۲۱:۵۷
تو بازی با صبا برانکو طارمی رو تنبیه کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر