فهرست
دایی: بازیکن مصدوم زیاد داشتیم / به سرپرست فولاد معترضم
دایی: بازیکن مصدوم زیاد داشتیم / به سرپرست فولاد معترضم

دایی: بازیکن مصدوم زیاد داشتیم / به سرپرست فولاد معترضم

آی اسپورت- سرمربی تیم فوتبال صبای قم پس از تساوی مقابل فولاد حرف های تازه ای زد.


*حساب آقایان مسئول در باشگاه پرسپولیس از تماشاگران بزرگ این تیم جدا است و آنها نباید خود را با هواداران برابر بدانند. علی دایی پس از تساوی بدون گل صبا مقابل فولاد اظهار داشت: بازی پایاپای برگزار کردیم و دو تیم موقعیتی به یکدیگر ندادند. بازی سخت و فشرده‌ای بود که نتیجه تساوی عادلانه بود. هیچ کدام از تیم‌ها موقعیتی روی دروازه حریف نداشتند.
* به هیچ عنوان برای تساوی به اهواز نیامده بودیم بلکه دنبال ۳ امتیاز بودیم اما متأسفانه دست ما در انتخاب بازیکن خالی است بازیکنان مصدوم خیلی وقت است داریم و در این بازی هم تعویض‌های اجباری انجام دادیم.

* متأسفانه سرپرست فولاد در هر صحنه‌ای که در زمین اتفاق می‌افتاد به سمت نیمکت ما می‌آمد و داد و بیداد می‌کرد من هم به داور چهارم تذکر می‌دادم. سرپرست فولاد با داد و بیداد‌هایش باعث می‌شد نظر داور تغییر کند و این وظیفه داور چهارم است به او تذکر بدهد.

* داور به خوبی توانست از این بازی سنگین برآید و قضاوت خوبی انجام داد بازی درگیرانه و محکمی بود که داور به غیر از یکی دو صحنه در مابقی بازی به خوبی قضاوت کرد.

* بهترین بازیکنان ما مصدوم هستند و مجبور شدیم که آنها را بیرون بکشیم موقعیت چندانی روی دروازه‌ها خلق نشد تنها در نیمه دوم یک تک‌ به تک فولاد داشت و ما هم در دقایق پایانی یک تک‌ به تک داشتیم که البته آنها یک توپ را هم به تیر دروازه دادند به نظر تک به تک ما موقعیت بهتری نسبت به فولاد بود بهر حال فوتبال همین است اگر بخواهد تمامی توپ‌ها به گل تبدیل شود ۷ - ۸ گل در بازی رد و بدل می‌شود.

* وقتی لیگ دائم تعطیل می‌شود به تیم‌ها لطمه می‌زند و این مسائل باعث می‌شود لیگ خسته‌کننده شود. تماشاگر در یک بازی به ورزشگاه می‌آید اما بار دیگر لیگ تعطیل می‌شود که این مسئله باعث می‌شود مسابقات خراب شود.

*من جواب کسانی را می‌دهم که وجاهت قانونی داشته باشند و جواب این افراد را نمی‌دهم این آقایان به هیچ عنوان نباید خودشان را با تماشاگران و طرفداران پرسپولیس برابر کنند حساب این آقایان جدا است. وقتی اداره مالیات به دنبال حق و حقوقش است من چه کاری باید انجام بدهم. در این مدت آقایان هیچ کاری نکردند و در یک سال و نیم اخیر پاسخگوی هیچ‌کس نیستند. دو چک آنها برگشت خورده است متأسفانه حداقل من پنج بار مکاتبه کردم اما کسی پاسخگو نبود. شما نگاه کنید امثال این آقایان زیاد به پرسپولیس آمده‌اند و پس از آن رفتند و کسی در مورد آنها سؤالی نمی‌پرسد اما نفرات زیادی در تیم‌های بزرگ استقلال و پرسپولیس عرق ریختند و زحمت کشیدند که البته من خودم را عضو کوچکی از تیم پرسپولیس می‌دانم.

* پرسپولیس بزرگانی داشته که سال‌ها در این تیم تلاش کرده‌اند من دراین تیم کم بازی کرده‌ام اما چه وقتی به عنوان بازیکن و چه سرمربی حضور داشتم با جان و دلم تلاش کردم. آقایان فکر کرده‌اند می‌توانند حق و حقوق همه را بخورند دیگر زمان این مسائل گذشته است که بتوانند حق و حقوق دیگران را بخورند. مالیات بر عهده باشگاه پرسپولیس بوده و اداره مالیات هم به دنبال حق و حقوقش است.

* متأسفانه نمی‌دانم این آقا را از کجا پیدا کرده‌اند. این پولی که می‌خواهند بدهند به جیب علی دایی نمی‌رود اداره مالیات به دنبال حق و حقوقش است و این موضوع را هم قانون مشخص می‌کند. متأسفانه در این یک و سال و نیم اخیر هیچ‌کس پاسخگو نیست و معلوم نیست این آقایان برای پرسپولیس و طرفداران بزرگ این تیم چه کاری می‌کنند. من دیگر بیش از این نمی‌توانم در این باره صحبت کنم.کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-02 22:26:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر