فهرست
اسکوچیچ: تیم های ایرانی گلزن و بازیساز ندارند
اسکوچیچ: تیم های ایرانی گلزن و بازیساز ندارند

اسکوچیچ: تیم های ایرانی گلزن و بازیساز ندارند

آی اسپورت- صحبت های دراگان اسکوچیچ را پس از تساوی خانگی مقابل صبای قم می خوانید.


* مقابل صبا گلزن نداشتیم و حق ما پیروزی مقابل این تیم بود. قبل از هر چیز سال جدید را به همه تبریک می‌گویم در مورد بازی هم باید بگویم که ما در مجموع بر بازی احاطه داشتیم مخصوصاً در نیمه اول و اواخر نیمه دوم چه موقعیت‌هایی را خلق کردیم حق ما در این بازی پیروزی بود اما متأسفانه با بدشانسی روبه‌رو شدیم و نتوانستیم به گل برسیم.

* آن چیزی که برای من بیش از همه ارزش داشت این بود که بازیکنانم در این دیدار تمام تلاش خود را کردند و امیدوارم همین مسیر در تیم ادامه داشته باشد و در بازی‌های آینده موقعیت‌های‌مان را به گل تبدیل کنیم. امیدوارم بتوانیم این ۲ امتیاز از دست رفته را در بازی‌های آینده جبران کنیم ما در این بازی گلزن نداشتیم.

* فکر نمی‌کنم از دست دادن این ۲ امتیاز به ضرر ما باشد اگر تمام لیگ را بررسی کنیم می‌بینیم که بازی‌‌های تساوی زیادی به دست می‌آید. باید تلاش کنیم در ادامه لیگ موفق ظاهر شویم ما این بازی را فراموش کرده‌ایم و از فردا به فکر بازی مقابل سیاه‌جامگان هستیم باید تمرکز خود را روی هر بازی داشته باشیم.

* متأسفانه هم‌اکنون نمی‌توانیم به آن چیزی که مدنظرمان هست برسیم اکثر تیم‌ها در ایران بازیکن گلزن و بازی‌ساز ندارند و در مجموع این بازیکنان کم هستند که در حال حاضر باید با آن کنار بیاییم و البته برای فصل آینده برنامه خواهیم داشت.


کدخبر: 9407
     
آی اسپورت
2016-04-02 22:29:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر