فهرست
الکلاسیکو از نگاهی ویژه: شلیک در قلب نیوکمپ
الکلاسیکو از نگاهی ویژه: شلیک در قلب نیوکمپ

الکلاسیکو از نگاهی ویژه: شلیک در قلب نیوکمپ

سوارز دروازه خالی را نزد، رونالدو دقیقه 85 گل زد تا فاصله آقای گل لیگ و دومین گلزن لالیگا به عدد سه برسد.داور خطای واضح سوارز روی راموس را نگرفت، خطای راموس روی مسی که احتمالا با کارت زرد دوم برای مدافع رئال همراه بود را نگرفت، گل بیل به بارسلونا را به اشتباه خطا گرفت تا شاهد داوری ضعیفی باشیم.در شبی که بارسایی ها مراسم باشکوهی برای مرگ اسطوره شان تدارک دیده بودند، با ناراحتی به خانه بازگشتند.پرچم ایران در دقایق پایانی نیمه نخست از تصاویر تلویزیونی در دست هواداران رویت شد.پس از پنج سال نیمه نخست الکلاسیکو گلی نداشت.زیباترین واکنش الکلاسیکو به شیرجه بلندِ ناواس روی شوت فوق العاده مسی برمیگردد.پیکه اولین گل بازی را روی ضربه کرنری که راکیتیچ ارسال کرد به ثمر رساند. در ادامه جرار پیکه روی هر دو گل رئالی ها مقصر بود.
کریم بنزما باز هم گل زد و رئال نباخت. این دهمین دیدار این فصل رئال بود که این تیم با گلزنی بنزما شکست نمی خورد.گرث بیل گل دوم رئال را پیش از رونالدو به ثمر رساند. گلی که به اشتباه از سوی داور مردود اعلام شد.


سرخیو راموس امشب در بازی مقابل بارسلونا برای شانزدهمین بار در دوران فوتبالش با کارت قرمز مواجه شد.این برای دومین بار در این فصل و سومین بار در ال کلاسیکو ها بود که راموس اخراج می شد.


رونالدو برای شانزدهمین بار به بارسلونا گل زد.مسی در ثبت پانصدمین گل لالیگایی اش ناکام بود.بارسا با این شکست نتوانست در تعداد پیروزی ها در ال کلاسیکو با رئال برابری کند. رئال 92 بر 90 هنوز از بارسا پیش است.رئال آخرین تیمی بود که در لالیگا موفق شده بود بازی باخته مقابل بارسا را با برد عوض کند. فصل گذشته در بازی رفت رئال در زمین خود ابتدا یک گل عقب افتاد و سپس با زدن سه گل به برتری رسید.در نوکمپ نیز آخرین بار مایورکا در فصل 2007-2008 موفق شده بود بازی باخته را با برد عوض کند و حالا رئال موفق به تکرار این مهم شد.بارسلونا با این شکست نه تنها به رکورد جاودانه یوونتوس نرسید، بلکه حتی به آمار 40 بازی بدون شکست ناتیکام فارست هم دست نیافت.


هر دو گل رئال توسط مثلث تهاجمی اش به ثمر رسید ولی MSN بارسایی ها گلی نزد.


زیدان پس از پنج سرمربی موفق شد در اولین حضورش الکلاسیکو را به نفع رئال مادرید به پایان برساند.


کدخبر: 9407
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-03 01:41:06
نظر دهید

۲ نظر
برزو
يكشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۶:۵۶
عالی بود دمتون گرم// تقدیر این بود رئال جلوی رکوردشکنی بارسا رو بگیره./ این برد شیرین تر هم شد واسه رئال
المحمدینو
يكشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۷:۲۱
کریم به خدا تو مسلمون نیستی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر