فهرست
طاهری به دایی: کسی با توهین به جایی نمی‌رسد
طاهری به دایی: کسی با توهین به جایی نمی‌رسد

طاهری به دایی: کسی با توهین به جایی نمی‌رسد

آی اسپورت - ماجرای شکایت علی دایی از پرسپولیس دارد به جاهای باریکی کشیده می‌شود. بعد از مطرح شدن موضوع شکایت علی اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس از دایی انتقاد کرده بود که در روزهایی که پرسپولیس در کورس قهرمانی لیگ برتر است این کارها هواداران را ناراحت می‌کند. روز گذشته هم دایی در کنفرانس خبری بعد از بازی صبا و فولاد گفت نمی‌دانم طاهری از کجا پیدایش شده و من جواب کسی را می‌دهم که وجاهت قانونی داشته باشد.
حالا به نظر می‌رسد ادبیات نه چندان مناسب دایی، طاهری را آزرده کرده است. سرپرست پرسپولیس می‌گوید:« دایی درباره من صحبت کرده و خود من که نمی‌توانم پاسخگوی حرف‌هایش باشم اما چیزی که می‌دانم این است که اصلاً اتفاق خوبی نیست که اهالی فوتبال این طور صحبت کنند و به دیگران توهین کنند. باید احترام‌ها حفظ شود و دایی بداند کسی با توهین کردن به هیچ‌جا نمی‌رسد. ما باید احترام همدیگر را حفظ کنیم و این اصلاً خوب نیست که به یکدیگر بی‌احترامی کنیم. من بیشتر از این در این باره صحبت نمی‌کنم. تکلیف همه ما عمل به قانون است و ما هم طی مراحل قانونی کارها را پیش می‌بریم. هر تصمیمی که قانون در این خصوص بگیرد برای ما لازم‌الاجرا است و ما به آن احترام می‌گذاریم.»

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
  ۲  
آی اسپورت
2016-04-03 09:18:56
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
يكشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵، ۰۹:۵۷
اقاید دایی خودتو هوادارپرسپولیس جا نزن بخدا پرسپولیسیها تورو نمیخوان هر موقع میبینی تیم داره نتیجه میگیره حاشیه درست میکنی.
-
يكشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵، ۱۰:۴۱
نه اینجوری نیست ، آقای دایی با توهین و عصبانیت به همه جا رسید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر