فهرست
جوسازی شبکه العربیه؛ ایرانی‌ها نمی‌خواهند در عمان بازی کنند
جوسازی شبکه العربیه؛ ایرانی‌ها نمی‌خواهند در عمان بازی کنند

جوسازی شبکه العربیه؛ ایرانی‌ها نمی‌خواهند در عمان بازی کنند

آی اسپورت - شبکه العربیه در جوسازی اخیر خود علیه فوتبال ایران گزارشی را مبنی بر نارضایتی شدید ایرانی‌ها از انتخاب عمان منتشر کرد. در گزارش العربیه آمده است: «کنفدراسیون فوتبال آسیا در تعطیلات نوروز کشور عمان را به عنوان کشور بی طرف انتخاب کرد. دبیر فدراسیون فوتبال ایران AFC را متهم کرد که این کار خلاف قوانین و مقررات است. علیرضا اسدی اعلام کرد که انتخاب کشور عمان بدون اطلاع باشگاه‌های ایرانی بوده است. همچنین مدیرعامل باشگاه ذوب آهن هم از فدراسیون فوتبال ایران خواسته بود تا یکی از کشورهای افغانستان، تاجیکستان یا لبنان را برای میزبانی از تیم‌های عربستانی انتخاب کند.»
در ادامه این گزارش به درخواست فدراسیون فوتبال ایران از فیفا اشاره شده است: «فدراسیون فوتبال ایران روز چهارشنبه گذشته نامه‌ای فوری را به فیفا ارسال کرد و در این نامه خواستار این شد تا در صورت همگروهی با عربستان در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸، از این تیم در ورزشگاه آزادی تهران میزبانی کند.»
این در حالیست که کنفدراسیون فوتبال آسیا بعد از رایزنی با فدراسیون فوتبال ایران، کشور عمان را به عنوان کشور بی طرف برای میزبانی از تیم‌های عربستانی در لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کرد و مقرر شد تا ایرانی‌ها در این کشور بازی کنند. حتی ورزشگاه‌های سلطان قابوس و السیب هم به عنوان میزبان بازی‌های تیم‌های ایرانی و عربستانی به AFC پیشنهاد شده‌اند.

کد خبر:9402

به کانال تلگرام آی اسپورت سر بزنید: TELEGRAM.ME/ISPORT_CHANNEL 
     
آی اسپورت
2016-04-03 09:45:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر