فهرست
اسکوکیچ در فکر شام مشترک با کرانچار !
اسکوکیچ در فکر شام مشترک با کرانچار !

اسکوکیچ در فکر شام مشترک با کرانچار !

آی اسپورت- حدود 2 ماه پیش بود که انتشار یک تصویر از میز شام مشترک امیر قلعه نویی و دراگان اسکوکیچ حواشی زیادی به وجود آورد، تا جایی که جنجال رسانه ای بزرگی پیرامون این تصویر به وجود آمد و عده ای امیر قلعه نویی را متهم می کردند که برای حضور در انزلی و شکست ملوان برنامه ریزی می کند.

این حواشی تا روز بازی ملوان و استقلال در انزلی ادامه پیدا کرد و شاید مهمترین واکنش را مالک تازه کار ملوان ( سیروس محجوب ) از خود بروز داد و او در مصاحبه ای اعلام نمود ( شام مشترک قلعه نویی و اسکوکیچ شبهه بر انگیز است ) . 
وی در آن مصاحبه گفت : فکر نمی‌کنم این اتفاق کار درست و حرفه‌ای باشد. آن هم در شرایطی که مسیر قهرمانی در لیگ برتر از انزلی می‌گذرد. کما اینکه در گذشته هم استقلال در انزلی قهرمانی را از دست داده است. به همین دلیل شام مشترک امیر قلعه‌نویی و دراگان اسکوچیچ برای برخی از اهالی فوتبال شبهه‌برانگیز شد و به نظر من این اتفاق کار درستی نبود. ما از مربی حرفه‌ای خود انتظار بیشتری داشتیم.
در هر صورت افکار عمومی حساسیت بسیاری به نتیجه این دیدار داشت و به نوعی همه نگاه ها به انزلی بود اما ملوانان انزلی یکبار دیگر اثبات کردند که هرگز اهل تبانی و ارائه فوتبال کثیف نبوده و با انجام یک بازی هجومی استقلال را در انزلی 4 گله کردند ، استقلالی که پس از آن دیدار به بحران شدیدی فرو رفت که حاصل آن چند باخت پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر فوتبال ایران بود.
سرمربی ملوان که در طول یک هفته بارها برای صرف یک شام مشترک با امیر قلعه نویی به خبرنگاران جواب پس داده بود پس از کسب یک پیروزی دلچسب در مقابل امیر قلعه نویی و استقلال در پاسخ سوال یک خبرنگار که مجددا از وی پیرامون موضوع شام مشترکش با قلعه نویی پرسیده بود گفت : امیدوارم در آینده با هرکسی که بخواهم بتوانم شام بخورم و شام آینده را هم با کرانچار خواهم خورد.
حال که کرانچار میهمان اسکوکیچ در انزلی خواهد بود باید منتظر ماند و دید که آیا دو هم وطن برنامه ای برای یک شام مشترک خواهند داشت یا اینکه کرانچار از عاقبت شام مشترک قلعه نویی و اسکوکیچ درس گرفته و ترجیح می دهد در هتل سفید کنار انزلی و در کنار همکاران و بازیکنان تیمش شام بخورد.
     
آی اسپورت
2014-04-04 22:43:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر