فهرست
آیا مرد ایتالیایی برای همیشه رفته است؟
آیا مرد ایتالیایی برای همیشه رفته است؟

آیا مرد ایتالیایی برای همیشه رفته است؟

آی اسپورت - غیبت آندره‌آ استراماچونی و دستیارانش در شرایطی رخ داد که تلگرام باشگاه استقلال با انتشار تصاویر تمرین امروز سندی تصویری از حضور نیافتن آنان منتشر کرد اما  انتشار نامه فسخ و خداحافظی مرد ایتالیایی با باشگاه استقلال آتش خشم هواداران این تیم را شعله‌ور کرد. پیش از این و همانطور که پیش‌بینی می‌شد، واکنش‌ها در فضای مجازی بشدت علیه باشگاه و مدیریت استقلال بود و با وجود آنکه امیرحسین فتحی شب گذشته مشکلات بر سر راه انتقال پول به حساب استراماچونی را شرح داده بود بازهم توضیحات او مورد قبول هواداران قرار نگرفت.

در حال حاضر صفحات مجازی یکسره در حمایت از استراماچونی است که آن جمله روزنامه ایتالیایی درباره‌اش درست بود: اینکه او تبدیل به بت هواداران شده است. استراماچونی با صدرنشینی استقلال و انجام بازی‌های تماشایی آبی‌ها راچنان دلگرم کرده که در چند سال اخیر کم‌سابقه بوده است و حالا اگر اتفاقات منجر به جدایی او از استقلال شود، تبعاتی بزرگ گریبان مدیران باشگاه و البته وزارت ورزش را خواهد گرفت.

فسخ قرارداد استراماچونی آنچنان باعث نگرانی طرفداران استقلال شده که بسیاری از آنها از بازیکن‌‎ها خواسته‌اند در بازی مقابل پیکان به میدان نروند و پشت سرمربی تیم‌شان بایستند. این از معدود دفعاتی است که یک سرمربی خارجی در استقلال به چنین محبوبیتی می‌رسد و اینچنین طرفداران را امیدوار و یکپارچه می‌کند و بنابراین وظیفه باشگاه استقلال جلب رضایت و حفظ این سرمربی است که پدیده امسال لیگ ایران بود.

در حال حاضر در استقلال شرایط بحرانی است و هیچکدام از مدیران این باشگاه در پاسخگو نیستند. اینکه استقلال در آستانه بازی با پیکان دچار این مشکل شده و از طرفی مرد محبوب هواداران رفته است شرایط دشواری را در این باشگاه به وجود آورده است.هم اکنون رسانه‌های ایتالیایی و اروپایی نیز خبر فسخ قرارداد استراماچونی را به عنوان یک اتفاق رسمی منتشر کردند تا این جدایی عجیب شکل واقعیت به خودش بگیرد. سوال مهم این است که آیا فردا جواد زرینچه شهامت این را دارد که روی نیمکت این تیم بنشیند یا اینکه تلاش لحظه آخری مدیران برای بازگرداندن مرد ایتالیایی نتیجه داده و اتفاقی شگفت انگیز رخ خواهد داد.

۲۸ ۶  
آی اسپورت
2019-12-08 19:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ارش
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۲
عرب: پول برانکو حاضره، دوشنبه بیاد ببره
* برانکو فسخ کرد
فتحی: پول استراماچونی حاضره، دوشنبه بیاد ببره
* استراماچونی فسخ کرد

جدا اسم رمزی چیزیه این جمله؟ یکی بیاد به ما هم اینو بگه بلکه رفتیم از این خراب شده
ولی از شوخی گذشته مملکت دیگه پولاش داره ته میکشه، اینام لگدای آخره، برانکو، ویلموتس، دنیزلی و حالا استرا، چند وقت دیگه کالدرون هم رفت تعجب نکنید.
رضا
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۱۹
شما که پول ندارین چرا از خارج میارید . برین خجالت بکشید
Asqar
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۲۶
سلطانی فر را تیکه پاره ش میکنیم
سگ هار
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۶
به کار آبا و اجدادیتون ادامه بدین
۸
سگ هار
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۶
به کار آبا و اجدادیتون ادامه بدین
۷
منتقد
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۱۸

با خودم فکر می کنم الان استقلالیا ناراحتن و به زمین و زمان بد و بیراه میگن بخاطر مربی که تیمش بخاطر آلودگی هوا و عقب افتادن بازی پدیده و سپاهان استقلال را صدرنشین کرده (کاری ندارم که استقلال خوب بازی می کنه)
اونوقت منِ هوادار پرسپولیس چه زجری کشیدم وقتی دیدم جواب ۷ قهرمانی و رسیدن تیم با دو پنجره بسته و ۱۳ بازیکن فینال لیگ قهرمانان، فراری دادن مربی تیمم و بد عهدی و ها و توهین ها و نمک نشناسی بوده؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر