فهرست
شوک روز؛ استراماچونی با استقلال فسخ کرد
شوک روز؛ استراماچونی با استقلال فسخ کرد

شوک روز؛ استراماچونی با استقلال فسخ کرد

آی اسپورت - خبرگزاری آنسای ایتالیا از تهران گزارش داد که آندره آ استراماچونی و کادر فنی وی قراردادشان را با باشگاه استقلال در تاریخ ۱۵ آذرماه به صورت یکظرفه فسخ کرده اند. این خبر تازه صحه بر آن چیزی است که خبرگزاری ایرنا ساعتی پیش آن را منتشر کرده است؛ اینکه استراماچونی با انتشار نامه ای به باشگاه استقلال فسخ قرارداد خود را به اطلاع مدیران این باشگاه رسانده است. در نامه  استراماچونی که آنسا آنرا منتشر کرده، چنین آمده است: « آندره آ استراماچونی به همراه اعضای کادر فنی مارکو کیسر، سباستین لتو و عمر دانسی اعلام می کنند که به قراردادشان با باشگاه استقلال در روز ۶دسامبر ۲۰۱۹ پایان دادند. استراماچونی به همراه اعضای کادرفنی مایلند ازاین فرصت استفاده کرده و از بازیکنان تیم اول و سایر اعضای کادرفنی که عملکرد خیلی خوب و همکاری حرفه ای داشتند تشکر کند. چیزی که به تیم اجازه داد که علیرغم تمام مشکلاتی که وجود داشت به صدر جدول برسند. آخرین مساله این است که سرمربی مایل است از همه هواداران فوق العاده استقلال به خاطر حمایت بینظیر و فوق العاده شان تشکر کند و برای همه آن ها موفقیتی را که شایسته آن هستند همراه تیم محبوبشان آرزومند  است. با قلبی شکسته از اینکه مجبور است آن ها را ترک کند و با این امید اینکه روزی در آینده در کنار هم باشند.»

بیانیه استراماچونی
بیانیه استراماچونی

۱۶ ۸  
آی اسپورت
2019-12-08 19:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
مکبث
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۴۶
جامها و قهرمانیهای لنگ حقیر بیشتر شد ...
جواب کیسه چرک
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۳۲
با همین چونی هم هیچ انی نمی شدین یادتونه وقتی برانکو رفت چقدر خوشحال شدین
چوب خدا صدا نداره!
۵
محسن
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۱۶
فحش رو کار میکنید اما کامنتهای عادی رو کار نمیکنید....استرا تنها مشکلش خودش نبود میگفت بازیکنها هم پول نگرفتن، زمین تمرین و امکانات و لباس گرم و همه چیز روی مخش بود....الانم یه پیشنهاد توپ از قطر‌ داره برای چی بمونه؟ بمونه ببینه که پنالتی برای تیمش نمیگیرن، ببینه یبرانوند و امیری چند میلیارد بستن بعد پول دشتی و رضا آذری رو نداره بده؟ بمونه ببینه جونیور پولش رو میگیره، فسخشم پرداخت میشه، بعد پول لباس گرم ندارن؟ زمین تمرین نداره، پول لباس نداره ولی بقیه تیمها این مشکلات رو ندارن چرا باید بمونه؟!!!
90
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۴۹
کیسه گرون ترین زمین تمرین تهران یعنی انقلاب رو داره، یعنی چگوارای کیسه 9 میلیارد نگرفته و حسینی 6 میلیارد؟ دیاباته با چه رقمی اومده کیسه ؟ نکنه یادتون رفت با منشا، ایسما، طارق، بویان، نیومایر، گرو و ... فسخ کردین. یکی مثل پسر شفر خودش رو انالیزرو جا زد و میلیاردی گرفت؟
طرف بارون می یومد تمرین رو تعطیلی میکرد، لباسش رو جا میذاشتن تمرین رو تعطیلی میکرد مشخص بود نمیخواد تو کیسه بمونه.
مربی با 7 قهرمانی به بهانه پول فراریش دادن اینکه 7 تا برد به زور داشت
Omid
يكشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۴
فوتبال ابزار خوبی برای سرگرمیست ، مخصوصن برای قشر تهی مغز
۳
احسان تاجی
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۰
استقلال کمی جان گرفت و مافیای تیم فاسد و دزد لنگ دست بکار شد!! تف تو فوتبال مافیایی ایران
۲ ۱
جواب کیسه چرکو کاجی
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۰۷:۳۷
چه جانی گرفت احمق جان پارس جنوبی که داوری سرشون برید دروازبان نفت هم که وا داده بود به کمیته اخلاق هم احضار شد هوا ورتون داشته الانش هیچی نیستین وزیر هم که الان جلسه فوق العاده تشکیل داد مافیا یعنی این چرا برای پرسپولیس جلسه تشکیل ندادن چون تیم مردمی بود و کیسه مافیایی
۵
امیدیار
دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۰
داستان جالبیه.استراماچونی استقلالو تو هفته سیزدهم صدرنشین کرد حالا به هردلیلی داره میره که نمیره همه دارن خودشونو پاره میکنن ولی اساتید اگر مربی داشتید که تو کمتر از چهارسال هفت تا قهرمانی و نیمه نهایی و فینال آسیا براتون میورد اونموقع چکار میکردید؟؟؟ تجربه کنید خوبه ،روزی که عرب میگفت پول تو دستمه برانکو بیاد بگیره اونم بعد از یازده ماه ندادن حقوق برانکو همین حسو هزار برابربیشتر داشتیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر