فهرست
آمار حقیقی دور از لیگ؛ ۹۸ گل خورده!
آمار حقیقی دور از لیگ؛ ۹۸ گل خورده!

آمار حقیقی دور از لیگ؛ ۹۸ گل خورده!

آی اسپورت - علیرضا حقیقی بعد از شش فصل به لیگ برتر برگشته و با نساجی مازندران قرارداد امضا کرد. حقیقی قرار است بعد از دو سال در یک مسابقه رسمی حضور پیدا کند. آخرین بار ۵ نوامبر ۲۰۱۷ یا ۱۴ آبانِ دو فصل قبل بود که حقیقی در یک مسابقه رسمی حضور داشت.  آمارهای این گزارش بر اساس دیتای ترانسفرمارکت و فقط به مسابقات لیگ مربوط می‌شود.

حقیقی در یک سال اخیر با تیمی قرارداد نبسته بود و پیش از آن هم در فصل ۲۰۱۷ در لیگ سوئد و برای تیم سونسوال قرار بود بازی کند که در همه سی مسابقه را روی نیمکت و سکو نشست. در فصل ۲۰۱۶ هم حقیقی تا هفته سیزدهم مصدوم بود و در ۱۷ هفته‌ای که برای سونسوال بازی کرده بود، ۲۷ گل خورد و فقط ۲ کلین‌شیت داشت. فصل قبل از آن هم حقیقی بعد از اینکه اصلا در ترکیب روبین کازان قرار نگرفت راهی ماریتیموی پرتغال شده بود. در آن جا فقط۴  بازی کرد و ۸ گل خورد. فصل ۲۰۱۴ حقیقی در پرتغال بود اما برای پنافیل بازی می‌کرد. علیرضا حقیقی در ۲۲ بازی از ۳۴ هفته این لیگ برای پنافیل بازی کرد که حاصل آن ۵ کلین‌شیت و ۴۴ گل خورده بود.

کوویلیا تیمی بود حقیقی را از پرسپولیس خرید. تیمی که در فصل ۲۰۱۳ به این دروازه‌بان دوازده بازی فرصت داد و حقیقی فقط در یک بازی گل نخورد. شماره یک آن زمان تیم ملی ۱۹ گل هم در کوویلیا دریافت کرده بود. البته حقیقی مدت‌هاست که دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شود. آخرین بازی حقیقی در دیدار تیم ملی به سال قبل برمی‌گردد و آخرین حضور او در یک دیدار رسمی تیم ملی به مرحله مقدماتی جام جهانی مقابل قرقیزستان برمی‌گردد. حالا حقیقی به لیگ ایران برگشته تا تجربه نه‌چندان موفقش در روزهای دور از لیگ را جبران کند و شاید دوباره به تیم ملی برسد.

 

     
آی اسپورت
2019-10-22 21:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر