فهرست
کالدرون در کنفرانس: مدیون بیرانوند هستم
کالدرون در کنفرانس: مدیون بیرانوند هستم

کالدرون در کنفرانس: مدیون بیرانوند هستم

آی اسپورت - گابریل کالدرون پس از پیروزی تیش برابر ذوب‌آهن گفت: به بازیکنان و تماشاگران‌مان تبریک می‌گویم. بازیکنانم خوب بازی کردند و شایسته کسب سه امتیاز بودند. همه می‌دانستیم که در ۹ سال قبل در این زمین پیروز نشده بودیم. می‌دانستیم بازی سختی در انتظار ما است. امروز سطح خوبی را ارائه کردیم. در بازی قبل مقابل نفت مسجد سلیمان موقعیت‌های زیادی داشتیم. بازیکنان توانمندی در تیم خودمان داریم. در این بازی از موقعیت‌های خودمان استفاده کردیم. قبل از از بازی حرفی درباره بازی نزده بودم. وقتی هم که به حریف گل زدیم، دوست داشتم کماکان با کیفیت بازی کنیم.

از رسن راضی هستم

او ۹ روز قبل از تیم ملی عراق به ایران بازگشت. برای این بازی کاملا به او اعتماد داشتم و نشان داد که بازیکن باکیفیتی است. کاملا از او راضی هستم.

عالیشاه و نعمتی به کمیته انضباظی می‌روند

این اتفاق همیشه در فوتبال رخ می‌دهد و ممکن است در آینده هم رخ بدهد. من خودم فرزند دارم. اگر فرزندانم با هم درگیر شوند، درباره آن تصمیم‌ می‌گیرم. درگیری آن‌ها روز قبل از بازی بود و تصمیم گرفتم در این دیدار نباشند. فردا آن‌ها در تمرین حضور خواهند داشت و کمیته انضباطی باشگاه درباره آن‌ها تصمیم گیری می‌کند.

مدافعانم بین المللی هستند

من از هر سه مدافع وسطم راضی هستم. ما مشکلی در خط دفاعی نداریم. هر کسی که بازی کند، عملکرد خوبی خواهیم داشت. در تیم من هر کسی ممکن است بازی کند. شاید برای برخی یک ترکیب ثابت باشد اما برای من اینطور نیست. هر سه مدافع من در سطح بین‌المللی و دارای شخصیت بزرگی هستند. ما این شانس را داریم که از سه مدافع خوب استفاده کنیم. امروز تصمیم گرفتم در دقایق پایانی هر سه نفر بازی کنند.

دوست نداشتم بیرانوند جایزه اش را از دست بدهد

این تصمیم من بود. وقتی بیرانوند به هنگ کنگ رفت، از او پرسیدم که امکانش هست که کس دیگری به جای او برود یا خیر که به من گفتند اگر او شخصا نرود، ممکن است جایزه را از دست بدهد. به نظرم این موضوع حقیقت نداشت، چون بازیکن قطری در عین غیبت در مراسم جایزه را برد. من دوست نداشتم بیرانوند جایزه را از دست بدهد. از او پرسیدم که کی برمی‌گردی و او گفت دوشنبه می آید اما سه شنبه شب به تهران آمد. به همین دلیل با یک جلسه تمرین نمی‌توانست به بازی برسد.

مدیون بیرانوند هستم!

می‌دانیم او بهترین دروازه بان آسیا است. من خیلی مدیون علی هستم چون همیشه از من حمایت کرده است. با این حال من اصول خودم را برای هدایت تیم دارم. این اصول برای همه یکسان است. به نظرم بیرانوند بهترین است. همچنین به رادوشوویچ به خاطر ارائه این عملکرد تبریک می‌گویم. عملکرد او اتفاقی نبود. این موضوع به این خاطر است که رادوشوویچ در کنار بهترین دروازه‌بان آسیا تمرین می‌کند و می‌داند که شانس کمی خواهد داشت. با این حال او جوری تمرین می کند که همیشه در ترکیب اصلی باشد.

۱۹ ۱  
آی اسپورت
2019-12-05 20:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میم
پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۵۷
فقط پاراگراف آخر ! حقیقتا تفاوت بازیکن ایران و خارجی رو نشون میده، تفاوت حرفه ای و آماتور بودن. بازیکنانی که ادعا و اسمشون در رسانه ها رو تریلی هم نمیکشه اما بازدهی عملکردشون آسمون رو به گریه میندازه.
کدوم بازیکن ایرانی رو سراغ دارید که در لیگ داخلی با تحمل این همه نیمکت نشینی انگیزه، تلاش و کیفیت خوب خودش رو حفظ کنه.
واقعا باید بیشتر از رادو برای بازیکنان داخلی بنویسیم تا الگو برداری کنند. صبر و تلاش دو کلید موفقیته
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر