فهرست
بحران در جم؛ تارتار دوباره به ۹۰ حمله می‌‎کند؟
بحران در جم؛ تارتار دوباره به ۹۰ حمله می‌‎کند؟

بحران در جم؛ تارتار دوباره به ۹۰ حمله می‌‎کند؟

آی اسپورت – افت عجیب تیم پارس جم جنوبی همچنان ادامه دارد. این تیم تا هفته یازدهم لیگ برتر تنها تیمی بود که در تمام بازی‌هایش موفق به گلزنی شده بود و البته تنها تیم بدون شکست لیگ هفدهم هم بود اما از هفته دوازدهم و باخت پرحرف و حدیث مقابل فولاد خوزستان، اوضاع برای این تیم کاملا تغییر کرده است. شاگردان مهدی تارتار در 5 بازی آخر خود فقط یک بار و آن هم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شده‌اند! آنها در این مدت 3باخت، یک مساوی و یک برد دقیقه نودی با ضربه پنالتی کسب کرده‎اند. آنها تنها تیمی هستند که در 6 هفته اخیر به نفت بحران‎زده امتیاز داده و از پس این تیم برنیامده‎اند. جالب اینکه همه این اتفاقات بعد از آنالیز این تیم در برنامه 90 رخ داده است.

چند سال پیش و زمانی که مهدی تارتار هدایت تیم راه‎آهن را بر عهده داشت از برنامه 90 و آیتم آنالیز این برنامه انتقاد کرد. او مدعی بود که تهیه و پخش چنین آیتمی باعث لو رفتن تاکتیک‌ها و برنامه‌های تیمش شده و همین اتفاق، افت نتایج راه‌‎آهن را به دنبال داشته است. حالا بعد از چند سال، دوباره چنین اتفاقی رخ داده و بلافاصله پس از آنالیز تیم پارس جم، نتایج این تیم افت وحشتناکی پیدا کرد. البته هنوز تارتار در این باره واکنشی نشان نداده اما اگر از او در این باره سوالی پرسیده شود، این احتمال وجود دارد که دوباره به برنامه 90 و آیتم آنالیز آن حمله کند!   

۶ ۲  
آی اسپورت
2017-12-25 16:55:00
نظر دهید

۲ نظر
رضا
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
یادت میاد بازی با فولاد باختتو به جادوگری نسبت دادی و اونقدر راحت تهمت زدی ؟ اینم چوب خدا که صدا نداره .
علی تراکتوری
دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۲
چه ربطی به انالیز داره یعنی مربی ها لیگ در حد انالیزور برنامه 90 نیستن!!! عیار اصلی تیم ها در نیم فصل دوم مشخص میشه و این به موارد مختلفی مثل بدنسازی-جذب بازیکن مناسب و.... مربوط هست-تیم های بودن که در نیم فصل اول حتی چند هفته صدر نشین بودن ولی اخر فصل برای بقا چنگیدن!!تارتار هم یکم بابت نتایج تیمش جو گیره میشه بعد یه سری دلایل بچه گانه رو پیش میکشه!! این تیم اخر فصل حتی نمی تونه سهیه اسیا کسب کنه و یواش یواش به رده های پایین سقوط میکنه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر