فهرست
سوژه‌های جنجالی کنفرانس برانکو؛ مثل کی‌روش!
سوژه‌های جنجالی کنفرانس برانکو؛ مثل کی‌روش!

سوژه‌های جنجالی کنفرانس برانکو؛ مثل کی‌روش!

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ امروز در نشست خبری قبل از بازی فردای تیمش مقابل پدیده شرکت کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. بعضی از حرف‌های او به سرعت در فضای مجازی با واکنش‌هایی روبرو شده‌اند و بحث‌برانگیز شده‌اند. برانکو در پاسخ به سوالی درباره حرف‌های بازیکنان استقلال در پایان بازی این تیم مقابل تراکتورسازی این جمله را به زبان آورده است: «در این باره حرف نمی‌زنم، ما با تیم پدیده بازی داریم و بازی استقلال و تراکتورسازی چه ارتباطی به من دارد؟ من حتی این بازی را هم ندیدم.» باور کردن این که برانکو بازی دو تیم رقیب و بالای جدولی را ندیده باشد سخت است. به ویژه این که او چند روز پیش، مدعی شده بود که داور بازی پیکان و استقلال یک پنالتی را برای پیکان نگرفته است و این نشان می‌دهد که او این بازی را به دقت دیده است! او حتی به گل اول سپاهان مقابل سپیدرود هم اشاره کرد تا مشخص شود حتی این بازی را هم زیر نظر داشته است! و حالا این شبهه پیش می‌آید که وقتی او دو بازی معمولی را با این دقت دیده است، چرا باید بازی حساس تراکتورسازی و استقلال را ندیده باشد!

مورد دوم در حرف‌های برانکو این است که او مدعی شده تیمش در جام حذفی مدعی قهرمانی نیست! این حرف دقیقا از جنس حرف‌های کارلوس کی‌روش در روزهای منتهی به جام ملت‌های آسیاست که با واکنش تند و منفی بسیاری از کارشناسان و حتی خود برانکو روبرو شده بود. در فضای مجازی این جمله برانکو هم با واکنش‌هایی روبرو شده است و کاربرانی با طعنه به ماجرای کی‌روش، از سرمربی پرسپولیس پرسیده‌اند تیمی که با وجود محرومیت از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقالاتی، به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده، چرا بعد از خرید چند ستاره و با داشتن چند ملی‌پوش نباید مدعی قهرمانی در جام حذفی ایران باشد؟

۱۰ ۸  
آی اسپورت
2019-02-17 16:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
Hosein
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۶:۴۳
بهرحال ایشون همون کسی بود که فرار کرد


امیرحسین
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۳۳
چه بهانه های مزحکی؟ خوب لابد لیگ براش مهمتر از جام حذفیه! این که نشد دلیل!
....
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۱
بازی تراکتور استقلال تو لیگ بوده.کودن.چقدر این طرفدارای لنگ کودن هستند..
امیرحسین
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
احمق منظور من حرف برانکو در مورد مدعی نبودن در جام حذفی بود! حالا کی کودنه؟؟
گوزن نر
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۷:۵۰
یک انسان پلید در ظاهری جنتلمن.
پدر گوزن نر
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۰۸
پسرم فعلن نیا خونه کار داریم:))
۴
تیم میلی کیروش تیم ملی نیست!!
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۸:۵۵
بیااقاب
حمید
يكشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
برانکو:
... نه اینکه نمی‌خواهیم برنده بازی شویم بلکه به این خاطر مسابقات جام حذفی است و با تیمی بازی داریم که همین چند وقت پیش با آن بازی کردیم تیمی که در جمع صدرنشینان است و برای قهرمانی می‌جنگند. قبل از بازی با سپیدرود هم گفتم جام حذفی پر از حوادث غیرمترقبه است و هر اتفاقی ممکن است در آن بیفتند.دلیلش هم این است که تیم داماش گیلانی‌ها به فینال رسیده است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر