فهرست
آشنایی با حریف بعدی بچه‌یوزها/ بدترین تیم سوم!
آشنایی با حریف بعدی بچه‌یوزها/ بدترین تیم سوم!

آشنایی با حریف بعدی بچه‌یوزها/ بدترین تیم سوم!

آی اسپورت – دیشب آخرین بازی‌های مرحله گروهی مسابقات جام جهانی نوجوانان برگزار شد و تیم‌های صعود‌کننده به مرحله یک‌هشتم نهایی حریفان خود را شناختند. نوجوانان ایران که با 3 پیروزی قاطعانه به عنوان صدرنشین گروه خود به مرحله یک‌هشتم نهایی صعود کردند در این مرحله با مصاف تیم سوم گروه F یعنی مکزیک خواهند رفت. این بازی روز سه‌شنبه ساعت 15 ور در ورزشگاه فاتوردا برگزار خواهد شد. تمام بازی‌های ایران در مرحله گروهی در همین ورزشگاه برگزار شده است.

مکزیک در مرحله گروهی ابتدا با عراق 1-1 مساوی کرد. در بازی دوم 3-2 مغلوب انگلستان شد و در آخرین بازی به شیلی به تساوی بدون گل رسید و تنها با 2 امتیاز و تفاضل گل 1- راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد. در میان تیم‌های صعودکننده به این مرحله مکزیک پایین‌ترین امتیاز را کسب کرده و حضورش در این مرحله با خوش‌شانسی محض همراه بوده است. این تیم دیشب و در حالی که عراق 4 گل از انگلستان دریافت کرده بود، می‌توانست با زدن یک گل، به عنوان تیم دوم گروه به مرحله بعد صعود کند اما فقط یک امتیاز گرفت تا در مرحله بعد با شاگردان شگفتی‌ساز عباس چمنیان روبرو شود. با این حال بازی با مکزیک آنقدرها هم ساده به نظر نمی‌رسد. این تیم مقابل عراق نمایشی کاملا برتر داشت و با بدشانسی به تساوی 1-1 رسید و در برابر انگلستان مدعی هم 3-2 و با کمترین اختلاف مغلوب شد.

سرمربی تیم نوجوانان مکزیک ماریو آرتگا است. او یکی از متخصصین هدایت تیم‌های پایه در مکزیک است. آرتگا در جام جهانی 2015 نوجوانان در شیلی، تیم مکزیک را به مقام چهارم رساند. او در همان سال مکزیک را قهرمان مسابقات زیر 17 سال منطقه کونکاکاف کرده بود. بهترین بازیکن مکزیک دیگو لاینز است. او زننده هر دو گل تیمش مقابل انگلستان بود و با شماره 19 در ترکیب مکزیک بازی می‌کند. دیگر بازیکن کلیدی این تیم روبرتو دلا روسا است که پیراهن شماره 10 را بر تن می‌کند.

۴    
آی اسپورت
2017-10-15 14:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر