فهرست
خبر عجیب در اصفهان: احتمال برکناری آذری
خبر عجیب در اصفهان: احتمال برکناری آذری

خبر عجیب در اصفهان: احتمال برکناری آذری

آی اسپورت - باشگاه ذوب‌آهن در فصل اخیر با حواشی‌های زیادی همراه بوده است و هر روز اخبار جدیدی از این باشگاه اصفهانی شنیده می‌شود. ماجرای اختلافات یحیی گل‌محمدی با سعید آذری به قدری در باشگاه ذوب‌آهن کش پیدا کرد که در نهایت سرمربی این تیم قربانی این اختلاف شد. در حال حاضر شنیده می‌شود به زودی سعید آذری نیز به کارش در باشگاه اصفهانی پایان خواهد داد. ماجرای اختلاف آذری با برخی از اعضای هیئت مدیره قدیمی است و این‌روزها این اختلافات به اوج حود رسیده و ممکن است برای مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن گران تمام شود.
نکته قابل توجه اینکه تا قبل از دربی اصفهان قرا بود تغییرات در باشگاه ذوب‌آهن از کادرفنی این تیم آغاز شود اما شکست دادن سپاهان و شکسته شدن طلسم 6 ساله باعث شد شرایط برای مربی جوان این تیم به کلی تغییر کند. 
آذری در فصل جاری سیاست و افرادی را در باشگاه ذوب‌آهن به کار گرفت که خیلی باب میل برخی از اعضای هیئت مدیره نبود و در آخر هم اختلاف او با گل‌محمدی باعث شد تا هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن بیشتر از قبل با سیاست‌های مدیرعامل خود به مشکل بخورند.
گل‌محمدی در زمان حضورش در باشگاه ذوب‌آهن در خیلی از تصمیم‌گیری نقش مهمی داشت و این قدرت را سعید آذری به وی داده بود. موردی که اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن با آن مشکل داشتند اما آذری به خاطر حمایت از سرمربی خود به تنهایی مقابل هیئت مدیره باشگاهش ایستاد. این روند ادامه داشت تا اینکه گل‌محمدی توسط خود آذری کنار گذاشته شد. این ماجرا خیلی به ضرر مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن تمام شود و او به طور کل حمایت اعضای هیئت مدیره باشگاه خود را از دست داد.
شنیده می شود برخی از اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن موفق شده‌اند برای برکناری سعید آذری نظر مدیر کارخانه ذوب آهن را جلب کنند و همین روز‌هاست که به هدف نهایی خود برسند. این در شرایطی است که آذری اخیرا خیلی سعی کرده رابطه‌اش با مدیرکارخانه ذوب‌آهن را محکم‌تر کند. حتی او در مصاحبه اخیرش نیز غیر مستقیم از مدیرکارخانه ذوب آهن به عنوان تنها مدیر حامی خود نام برده است.
نکته قابل اینکه تعداد زیادی از مسئولان باشگاه ذوب‌آهن ذر زمان مدیریت سعید آذری به این باشگاه آمدند و شاید با رفتن این مدیر شاهد تغییر و تحولات زیادی را در باشگاه اصفهانی باشیم. مسئله دیگری که باعث شده برکناری آذری با اما و اگرهایی همراه باشد موضوع حمایت برخی رسانه‌ها از اوست. گفته می شود آذری خیلی خوب توانسته رسانه‌های تاثیرگذار استان اصفهان را به سمت خودش بکشاند و برکناری او شاید انتقادات زیادی را متوجه اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن کند. هر چند عملکر کلی آذری در باشگاهش چندان هم خوب نبوده که رسانه‌های معتبر کشور بخواهند از وی حمایت کنند.
اخیرا اصغر باقریان خیلی بی‌سروصدا از باشگاه سپاهان کنار گذاشته شد و احتمال اینکه این اتفاق در مورد آذری هم تکرار شود زیاد است. 

 

 

منبع: روزنامه هفت صبح

 

کد خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2016-10-19 09:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر