فهرست
حمله چینی به منتقدان منصوریان: نوستراداموس!
حمله چینی به منتقدان منصوریان: نوستراداموس!

حمله چینی به منتقدان منصوریان: نوستراداموس!

آی اسپورت – طبیعی بود که بعد از باخت استقلال به همنام خوزستانی اش، از نحوه بازی این تیم انتقاد شود. رضا رجبی یکی از اولین منتقدان عملکرد استقلال جلوی استقلال خوزستان بود که اعلام کرد تیم منصوریان برنامه ای برای بازی ندارد. ادعایی که واکنش دستیار علی منصور را به همراه داشته.
جام نیوز مصاحبه ای از قول علی چینی منتشر کرده که درباره رجبی گفته: ما می‌‌دانیم او مهره سوخته چه کسی است که این حرف‌ها را می‌زند. از صدا و سیما گله دارم که بدون فیلتر کردن، کارشناس دعوت می‌کند. رجبی چه رزومه‌ای در مربیگری دارد. نمی دانم چه زمانی کارشناس شد. چه سختی‌هایی در مربیگری سپری کرده که در مورد برنامه‌های استقلال صحبت می‌کند؟ بهتر است رجبی سکوت کرده و تنها به فکر آینده‌اش باشد. او باید گذشته‌اش را فراموش و بتواند آینده روشنی برای خود بسازد."
رجبی تنها کسی نیست که مورد لطف چینی قرار گرفته و دستیار منصوریان به علی لطیفی هم بابت انتقاد از سرمربی استقلال حمله کرده: " لطیفی هیچ کار خاصی در مربیگری نکرده است. او یک هفته در اکسین البرز مربیگری کرده و یک هفته کنار دست فیروز کریمی بوده است. او چطور پیش‌بینی کرده که برای علیرضا منصوریان زود بوده که به استقلال بیاید؟ ظاهرا او نوستراداموس بوده و باید به لطیفی خوش آمد بگوییم! ببینید لطیفی در فوتبال ما به چه درجه‌ای رسیده که پیش‌بینی هم می‌کند. از دوستانی که در لیگ یک حضور دارند، خواهش می‌کنم که لطف کنند برنامه‌های‌شان را برای تیم‌های خود به کار برده تا از رده هفتم و هشتم بالا بیایند و این همه روی استقلال تمرکز نکنند. هر زمان که به درجه منصوریان رسیدند، صحبت کنند.


کد خبر:9408

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-19 09:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
آنتی
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۳۴
درجه منصوریان در حد نهم-دهم لیگ دسته سه هم نیست، بنابراین...
hamiiizh
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۵۴
آقا همه بدن فقط علی چینی...فقط این مرد است که رزومه قوی دارد بدو بدو علی چینی غاز رزومه دارترین مربی های دنیا مصاحبه کرده

.. :-))))
۶
سامان
پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵، ۱۱:۲۸
علی منصور بدترین مربی تاریخ هم که باشه امثال لطیفی با اون کارنامه درخشان و مسئله تبانی و جناب رجبی ایضا با کارنامه پر بار و اون کثافت کاری پایه ها در حدی نیستند دربارش اظهار نظر کنند ...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر