فهرست
کسر امتیاز از استقلال؛ حکمی که ۶سال خاک خورد
کسر امتیاز از استقلال؛ حکمی که ۶سال خاک خورد

کسر امتیاز از استقلال؛ حکمی که ۶سال خاک خورد

آی اسپورت - باشگاه استقلال روزهای حساسی را می‌گذراند و علاوه بر بدهی‌های گذشته و شاکیانی که پایان ندارند، حالا با حکمی عجیب روبه‌رو شده که می‌تواند برای استقلال دردسرساز شود؛ کسر امتیاز به دلیل پرداخت نکردن طلب صمد مرفاوی‌. این حکم ۶ سال قبل به امضای دبیر کل فدراسیون فوتبال رسید و قابل اجرا بود اما هیچ‌گاه این حکم از کشوی میز عزیز محمدی، تاج و بهاروند بیرون نیامد تا اجرا شود. البته مهدی تاج جدیدترین نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا را اینطور تفسیر کرد که همه شکایت‌ها باید در فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی حل شود اما حالا این سوال مطرح می‌شود که آیا فدراسیون فوتبال حاضر می‌شود این حکم را به حالت اجرا در بیاورد یا اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا با همان عینک بدبینی به کارهای اجرایی تاج و فدراسیونش ریزبین می‌شود و در مورد این حکم نظر قطعی می‌دهد؟

فدراسیون فوتبال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت و با آن نامه کوشش کرد تا کمیته استیناف و کمیته تعیین وضعیت بازیکنان را مرجع رسیدگی به بدهی‌های باشگاه‌ها بداند اما کنفدراسیون فوتبال آسیا در پاسخ به فدراسیون فوتبال ایران اشاره دارد به اینکه می‌خواهد بداند در فوتبال ایران به کدام باشگاه‌ها به اشتباه مجوز حرفه‌ای‌ داده‌اند. کنفدراسیون فوتبال آسیا درباره بدهی باشگاه‌ها بسیار جدی است و پس از مماشات با باشگاه‌های بدهکار، این اتفاق خوشایندی ا‌ست که کنفدراسیون به این مساله ورود کرده تا وضعیت بحرانی فوتبال ایران در مباحث اقتصادی سر و سامان بگیرد. در رسانه‌ها اما برداشت‌های غلطی از نامه ای‌اف‌سی خطاب به دبیرکل فدراسیون فوتبال پدید آمده است.

ای‌اف‌سی پیگیر بدهی‌های باشگاه‌های بدهکار است و حتی می‌خواهد بداند که چرا برای باشگاه‌های متخلف مجوز حرفه‌ای‌ صادر شده اما در رسانه‌ها این نکته جا انداخته شده که ای‌اف‌سی دیگر پیگیر تخلفات مالی باشگاه‌ها نیست و همه چیز را به فدراسیون سپرده. این برداشت غلط و خوش‌خیالی که شاید فدراسیون نیز از آن راضی‌ است و به آن دامن زده، می‌تواند به خطرات بزرگی منجر شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا منتظر حسن‌نیت فدراسیون فوتبال و برخورد قانونی با باشگاه‌های بدهکار است و در نامه‌اش نیز به این انتظار اشاره کرده است. تا چند روز قبل مساله این بود که چرا فدراسیون به تیم‌های بدهکار مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را می‌داد و حالا این سوال را می‌پرسند که چرا فدراسیون حکم‌های خود را طی ۶ سال هیچ وقت اجرا نکرده است. چند روز قبل مرفاوی نامه‌های جدیدی را به فدراسیون فرستاد تا در مورد مطالباتش و این حکم جواب نهایی را بگیرد اما همچنان این نامه‌ها بی‌جواب مانده است.

۱ / ۲

 

ایران ورزشی

 

 

۷ ۴۵  
آی اسپورت
2017-10-16 11:20:00
نظر دهید

۴۵ نظر
مموتی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۹
قلعه نوعی می گفت کشوی جادویی نبی . دوران مموتی بود حمایت از تیم مموتی
666666
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۷
6 سال پیش دقیقا میشه دوره یازدهم لیگ.همون دوره ای ک استقلال آخرین قهرمانیشو در لیگ گرفته بود.
حالا استقلالیا بیان بگن قهرمانی کی ناپاکه؟
یوسف
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۸
سوادتو! ۶ سال پیش میشه سال ۹۰ که میشه فصل ۸۹ ۹۰ یا ۹۰ ۹۱ که تو هر دوش مظلومی مربی استقلال بود و کلا یه بار حذفی رو بردن!
تیم مافیا و جعل و جهل و فتوشاپ و بداخلاقی و خیانت
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۱:۱۶
فاجعه است
۲
سرباز
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۹
حالا مشخص شد که زمان آقای عزیزمحمدی با چه حمایتهایی استقلال نتیجه میگرفت.
دوپینگ.
تغییر تاریخ دربی حذفی که باعث شد پرسپولیس با 8-9 غایب به مصاف استقلال برود....
عدم کسر امتیاز هم که تازه رو شد...
استقلالیهای عزیز به چهار جعلیتون تون افتخار کنین که با چه کثافتکاریهایی بدست اومد.
استقلالیم با افتخااااااااااار
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۸
ازاین احکام تا دلت بخواد برا تیم پیزوری هست،صمد مرفاوی که دزگه گرون تراز علی دایی نیس که،چرا همچین حکمی برا شکایت دایی صادر نشده؟حکمی که از اول هم اشتباه بوده،چرا برا شکایت صمدمرفاوی همچین حکمی داده میشه ولی برا شکایت دایی با اون همه پیگیریاش از این احکام صادر نمیشه؟
در جواب استقلالیم....
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۶
فک می کردم فقط متعصبی اما هتاک نیستی
۱
آبی دل
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۱۹
مخفی کردن این حکم دقیقا برمیگرده به زمانی که استقلالی ها در دربی دوپینگ دسته جمعی کردن اما با همکاری عزیزمحمدی یاره غاره فتح الله زاده هر دو موضوع ماست مالی شدن.
حرف حساب
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۰۵
جدا که واعظ آشتیانی راست گفت که استقلال یه مقام پاک داره اون هم سومی دوران مدیریت منه! تو بخوان حدیث مفصل ...! مدارک و شواهدش تازه داره رو میشه!!
اقای تاج هستم تو فدراسیون
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۲
این تیم کلا 9 امتیاز داره 6 امتیازم کم کنن کم کم میره برا لیگ ازادگان
خطاب به آقای تاج تو فدراسیون
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۵
آقای تاج شنیدم برنامه ی لیگ وحذفی رو طبق نظر مربی پیزوری تنظیم کردی،پارتی چیزی پیدا میکردی که بتونی زمان بازی با الهلال هم تغیر بدی که اولین حضور تاریخ تیمت تو نیمه نهایی اینطوری با خفت وآبروریزی همراه نمیشد
خطاب به دوست استقلالی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
با این حجم از خفت و بی آبرویی تیمت بهتر نیست کلا سکوت کنی؟
خطاب ب کسی ک جواب منو داد اقای تاج هستم
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۴۲
ببین رفیق ما اگه 10 تا از الهلال بخوریم یا نخوریم چ ببریم چ بازیم برا من ارزشمنده بعدشم بنده خدا شمایی ک ادعای اسیاا داری کلا با 9 تا بازی اونم ی دورش تو امجدیه بوده دو تا جام بی ارزش گرفتین ما همین لیگ قهرمانان امسال 11 بازی کردیم ینی از کل بازی هایی ک افتخار یمکنین جام گرفتین بیشر بازی کردیم چطووووووووووووور روت میشه بیای کری بخونی تیمت پاچیدس نمونش سیستم قاچ علی تو تیمت بود ک مربی خارجی اومده گورخیده میگه ب بازیکناتون عین پیرمردها میمونین
خطاب به آقای تاج تو فدراسیون
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۰۹
خخخخخ یعنی کلا تیمت شستی وپهن کردی،اونوخ اون جام بی ارزش با بازیهای آسیونش تو امجدیه چرا نصیب شما نشد هیچوقت؟یعنی انقدر درپیت تشریف داشتین؟نیمه نهایی ندیده ما همین ۴سال پیش نیمه نهایی بودیم رویاهای شما خاطره های ماست
اقای تاج هستم تو فدراسیون
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
+ادامه صحبتام ب امید خدا تیم استقلال میره دسه دوم همون جایی ک لیاقتشو داره
۹
اقای تاج هستم تو فدراسیون
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
+ادامه صحبتام ب امید خدا تیم استقلال میره دسه دوم همون جایی ک لیاقتشو داره
۴
پدرام
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۱
عزیز محمدی تو اون هشت سال طلایی استقلال (دوران مموتی ) جنایتی نبود که نکرده باشه

وزیر پرسپولیسی نمیخوایم نمیخوایم


بنا بر گفته طاهری عضو کمیته فنی کیسه تو برنامه شبهای فوتبالی وزارت 2میلیون دلار داد به ایتقلالی ها اینها شفر رو آوردند

هیچ روزنامه نگار و هیچ سایتی خبر رو کار نکرد

همه رفتند سراغ قلیون کشیدن محسن مسلمان

ننگ برشما باد
فرد
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴
بیخود نیست که واعظ آشتیانی مدیرعامل اسبق استقلال گفت ؛ تنها عنوان پاک تاریخ این تیم، عنوان سومی بوده.
مهدی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۳۲
واعظ آشتیانی غلط اضافی کرده.اگه خیلی مدیریت حالیش بود که این بدهی رو نمیذاشت بمونه.برو تاریخ طلب مرفاوی رو نگاه کن بعد حرف بزن.دست واعظ آشتیانی همون موقع رو شده بود.ایشون یه موتلفه ایه.از کی تاحالا موتلفه ایها راستگو شدن که واعظ راستگو بوده باشه؟!
علی نیکنام
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۸
حالا میفهمم چرا دوپینگ دسته جمعیشون هم ماسمالی شد. عجب.
تراکتور
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۹
در لیگ دوازدهم استقلال قهرمان شد در حالیکه باید 6 امتیاز ازش کسر میشد که با کثافت کاری فدراسیون نشین ها این حکم عملی نشد. که اگر اون 6 امتیاز کسر میشد تراکتور قهرمان بود.
مهدی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۳۴
اسکل جان تاریخ صدور رای سال نوده.لیگ دوازدهم سال نودودو تموم شد.بعدشم،خیلی زور داره یه تراکتوری بقیه رو به کثافتکاری متهم کنه.تیمی که جرائمی تیمی و انفرادی بازیکنانش با پیگیری نماینده های مجلس بخشیده میشد!!
بایرام تراختوری
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
خب الان تکلیف چیه ؟ یا باید امسال از استقلال 6 امتیاز کسر بشه یا لیگ دوازدهم (زمان حکم) . که در حالت دوم تراکتور قهرمان لیگ دوازدهم هست نه استقلال.
فرزاد مهریار
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۵
فقط دوست دارم یکی از هوادارای کودک صفت استقلال بیاد و از مافیای عابدینی و فدراسیون پرسپولیسی حرف بزنه...
فرهاد خان
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
استقلال زمان مموتی 3 جام. استقلال در کل تاریخ بشریت 5 جام ! حالا باز بگید خبری نبوده.
سبز
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۰
حالا مونده تا کثافت کاری های مثلث مموتی_عزیزمحمدی_فتل رو بشه.
ابیدل
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
همیشه اینجور حکم ها واسه استقلال هست محرومیت و کسر امتیاز و.... فدراسیون گل بلبل هست خوشم میاد قرمز پوشان با حمایت هم جانبه بعد ده سال یک قهرمانی اورده و دیگر هیچ
مموتی کجایی؟ دقیقا کجایی؟
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۲
الان غارنشینا میان میگن وزیر پرسپولیسیه
shahab.ir
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۲
یعنی استقلال رفت دسته پایین تر به عبارتی.... دیگه دوپینگ و داور و حمایت دولتی و شارژ مالی هم اثر نداره... بای بای
Edi
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۴
گلی که معمار زاده به خودش زد و پرسپولیس رو قهرمان کرد،کثافت کاری های آقای مصطفوی و فرستادن استقلال به لیگ ۳،اولتیماتوم جناب فائقی بعد از ۹ نفره شده پرسپولیس،آوردن برانکوی ۱ میلیون دلاری و عدم صدور مجوز خرید مربی ۵۰۰ هزاردلاری برای استقلال،دستورپروین و فدراسیون به شاهرخ بیانی برای عقب کشیدن تیم وقتی پرسپولیس عقب بود و حتی توان ترتیب یک حمله روی دروازه استقلال رو نداشت،بازیکن ۷ میلیاردی پرسپولیس(طارمی با احتساب جریمه ای که از قبل هم باشگاه و هم بازیکن پیش بینی کرده بودن)،فدراسیون پرسپولیسی دهه ۷۰ که حتی ستارهای که قبلن استقلالی بودن رو برای اینکه به تیم ملی برسن مجبور کردن به پرسپولیس برن و ...بازم بگم؟حالا فقط استقلال تیم کثیفی هست به نظرتون؟خودتون قضاوت کنین....آیا میشه بخاطر مصدومیت بازیکنای یک تیم برنامه لیگ رو عوض کرد؟که پرسپولیسی های عزیز انتظار داشتن تا بازگشت مصدومان بازی رو کنسل کنن...واقعا خنده دار نیست؟؟؟؟!!!!!!!
استقلالیم با افتخااااااااااار
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۴
داداش با اینا بحث نکن اینا خودشون هم نمیفهن چی میگن،اینا میگن لیگ قهرمانان دوره هایی که استقلال قهرمانش شده بی ارزشن ولیگ آماتور بوده ولی ازخودشون نمی پرسن چطور خودمون تو اون لیگ آماتور با اون سطح پایین بازیها نتونستیم قهرمان شیم،اینا عادت کردن که همیشه یه عابدینی نامی یا تاج نامی تو فدراسیون داشته باشن که با خیال راحت برنامه ی لیگ رو با نڟر سرمربیشون تنظیم کنه،ومثل قیه ی خلعت بری دستش باهاشون بره تو یه کاسه وبی قانونی کنن وبازیکن غیرقانونی بازی بدن،اینا کلا شر و ور میگن وگرنه اگه قرار به کسر امتیاز به خاطر شکایت مرعاوی باشه چطور کسر امتیاز به خاطر قراردادی دوسه برابری دایی نسبت به مرفاوی صورت نمیگیره؟
پرسپولیسی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
خزعبلات کانال های هوادارای استقلال. با مدرک حرف بزن نه بر اساس باد معده.
اقای تاج هستم تو فدراسیون
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۱
خطاب ب ادی داداش اون سال با این مدارک ک رو شده شما جام هیچی موزم نباس میدادن و دقیقا یادم نی کدوم تیم تو کورس بود با تیم در پیتتون اگه تراکتور بوده یا هر تیم دیگه این جام باید تحویل بدین ب اون باشگاه و کسایی ک لاپیشونی کردن مثل عزیز محمدی چار تا ادم .....برن دادگاه جواب بدن الان من ب عنوان ی پرسپولیسی میگم حق تیمی ک دوم شد خورده شده و جام تعلق میگیره ب اون تیم
۸
علی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۵
معمار زاده !؟ معمار زاده تو همون بازی 3_4 تا save عالی داشت . بنظرت نمیتونست یکی از همونا رو گل بخوره که حرف و حدیثی پیش نیاد. حتی بوفون هم سوتی میده چه برسه میثاق که یک تنه پرسپولیس رو داشت میبرد دسته 1 ! درضمن اگه به تهمت زدن هست من هم میتونم اسم 30 تا بازیکن رو ردیف کنم که به استقلال راه دادن. اما تهمت زدن تو مرام منه پرسپولیسی نیست.
اگه پرسپولیس مثل شما اهل کثافت کاری بود که در حساس ترین بازی دو سال قبل پرسپولیس_نفت(بازی مرگ و زندگی) هفته 28 بیرانوند و امیری و سیدجلال براحتی راه میدادن که قهرمان بشیم.
۸
علی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۲۹
همین چند روز پیش تو برنامه شب های فوتبالی طاهری عضو هیئت مدیره استقلال گفت وزیر 2 میلیون دلار داده به استقلال برای خرید مربی خارجی اونم برای نیم فصل ! اما رسانه ها ترجیح دادن به موضوع قلیون بپردازن. جالب نیست ؟
۸
پرسپولیس
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۱۸:۳۱
چه خبر از 16 میلیون + تلوزیون ال سی دی ؟ چه خبر از ماست مالی دوپینگ دسته جمعی و جک تری دی ؟ محکم سریع بچپ یا محکم سریع بچرخ ؟ اگه به ماست مالی هست اره محکم سریع بچرخ !! اصلا همه با هم میچرخیم. از تیمی که در همون ابتدای تاسیس خودش با لابی و مافیای حکومتی تلاش کرد رقیب خودش شاهین رو نابود کنه انتظاری بیش از این نمیره. خداروشکر که از خاکستر شاهین، پرسپولیس سرخ به پرواز درومد. چون ظلم ماندنی نیست و چوب خدا صدا نداره....
۸
در جواب پرسپولیس
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۰:۰۲
الکی خودتو نچسبون به شاهین،شاهین کلا یه موضوع دیگه س وپیزوری هم یه چیز دیگه،اونقدربی افتخار وبی ریشه وبی هویت هستین که مجبورین خودتو بچسبونین به تاریخ یه تیم دیگه ولی جون به جونتون هم کنن شماها از نسل قاتلین پهلوان تختی هستین ورگ و ریشه تون برمیگرده به قمارخونه هاوکاباره ها،ما تاجیم ما شاهزاده ایم وشماها تنها نکته ی بارز تاریختون اینه که مضنون هستین به قتل تختی، حالا هی خودتو بچسبون به تاریخ شاهین
علی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۷
دوست .... بازم تهمت؟ بازم بی وجدانی ؟ شما عجب آدمای عجیبی هستید. موسس پرسپولیس عبده که موفق ترین مدیر ورزشی تاریخ ایران بوده با تیمسار خادم خلبان شاه و خواهر شاه بودند و برعکس شاهین که کاملا مردمی بود ارتباط نزدیکی با دربار داشتند.
۵
علی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۱
پرسپولیس همیشه پرسپولیسه. اما تیم شما کاملا بی ریشه و بی هویت هست. یه روز تاجید و یک روز استقلال. کلا هر طرف باد وزید. یه روز مورد حمایت افسدالفاسدین خسروانی و یه روز محبوب مموتی ! روزگاری هم دوچرخه سواران بودید و یک زمانی هم سرباز !!! جهت اطلاعت استقلال هیچ ربطی به تاج نداره بی ریشه جان.
۴
فرد
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۱۳
تيمي كه با تيمسار خسرواني قاتل مردم بي گناه به جايي رسيده تکلیفش معلومه. آخرش هم منحل شدن. استقلال ربطی به تاج نداره
۴
پاسخ به استقلالی
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
سلام دوست بی ریشه. پرسپولیس رو علی عبده (فرد ایرانی از فعالان ورزش ایالت متحده و تحصیلکرده در آمریکا، قهرمان چندین دوره مسابقات بوکس واشنگتن، رئیس فدراسیون والیبال واشنگتن و رئیس امور ورزش آمریکا و نخستین دادستان دوران رضاشاه پهلوی و رئیس فدراسیون بوکس ایران) و همایون خان بهزادی (اسطوره شاهین و اسطوره و پدر پرسپولیس) و ارتشبد محمد خاتم (خلبان اختصاصی محمد رضاشاه) و فاطمه پهلوی، خواهر محمد رضا شاه تاسیس کردند. پرسپولیسی که با وجود انقلاب هنوز هم پرسپولیسه. و نام تیمش یاداور حکومت شاهنشاهی 2500 ساله. اما تاج خدابیامرر که سال 57 منحل شد و اموالش هم مصادره. تیم نوپای استقلال هم سال 58 تاسیس شد و همچون نامش یادآور حکومت 38 ساله آخوندی و هوادارانی همیشه در اقلیت هست..
۴
لر
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
موسس تیمت (تاج) تیمسار خسروانی باشه که در کودتای علیه مصدق نقش آفرینی کرده باشه و بعد بیایی به مکتب شاهین که دکتر برومند را به عنوان موسس داشته و پرویز دهداری را به عنوان استاد اخلاق معرفی کرده تهمت بزنی...
این شایعات هیچگاه تایید نشد و پزشک قانونی هیچگاه عبده و هیچ کس دیگری را متهم به قتل ندانست.

عبده افتخاری است برای همه لرها که در تاسیس پرسپولیس نقش داشت.
۴
مهدی
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۷:۴۰
ای دمت گرم.این هوادارای پرسپولیس فقط بلدن هوچی گری کنن.انتظار داشتن دربی جام حذفی بخاطر مصدومیت دوسه تا بازیکن لغو بشه ولی دربی برگشت لیگ توی همون سال که استقلال پنج تا غایب داشت بدون اعتراض استقلالیها برگزار شد و استقلال شکست خورد.لیگ پنجم و فدراسیون دادکان و دوگل سالم استقلال اوج گرفته به فجر توی تهران که مردود اعلام شد و بعدش دادکان یه عذرخواهی فورمالیته کرد اما خدا جای حق نشسته.سعید مظفری زاده و هفت دقیقه وقت تلف شده بازی سپاهان.اگه سپهر حیدری گل رو نمیزد تا نود دقیقه دیگه کشش میداد!دوستان فراموشکارن.اینا رو از یاد بردن
ابیدل
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۱۶
اینم بازی جدید واسه پاک کردن گند دوپینگ سید جلال و... والا چرا یه تیمی که هنوز به حمید استیلی و دایی بدهکاره کاریش ندارن بازیکن جاعل و قلیونی و ترانادول هم که دیگه عادی شده و قانونی
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶، ۰۰:۵۹
همش نزن دیگه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر