فهرست
فیروز علیه هوشنگ‎؛ عشقش تراکتور بود
فیروز علیه هوشنگ‎؛ عشقش تراکتور بود

فیروز علیه هوشنگ‎؛ عشقش تراکتور بود

آی اسپورت – روز گذشته وقتی توضیحات هوشنگ نصیرزاده درباره دلایل برکناری فیروز کریمی از سرمربیگری ماشین سازی اعلام شد همه می‌دانستند که کریمی به زودی پاسخ او را خواهد داد. همین اتفاق هم افتاد و کریمی در مصاحبه با ورزش به تندی علیه نصیرزاده صحبت کرد:

گفتم از تو خوشم نمی‌آید

خود ایشان(نصیرزاده) و همه کسانی که در جریان فوتبال هستند، بهتر از همه می‌دانند که چه زمانی تمرینات پیش فصل را شروع کردیم؛ اگر مشکلی داشته باشم، شما خبرنگاران می‌دانید که آدم صریح اللسانی هستم ولی هیچ‌وقت پشت سر کسی حرفی نمی‌زنم؛ اگر حرفی را بخواهم بزنم، مقابل خود آن فرد می‌گویم و ابتدای فصل هم به خود ایشان گفتم که او نیز از همه بهتر می‌داند که صادقانه می‌گویم یا نه؛ چهار نفر نیز شاهد در آنجا بودند که در اتاق خدمت آقای نصیرزاده رسیدم و گفتم نه از خودت خوشم می‌آید و نه مدیریتت را قبول دارم، اما به هر حال ما با توجه به حکمی که بود، در کنار یکدیگر قرار گرفتیم ولی بنده تا زمانی که در تیم حضور داشتم، موظف بودم که یک سری مسائل و موارد را نسبت به مدیرم رعایت کنم که این کار را انجام دادم و به غیر از آقای نصیرزاده، تاکنون با هیچ مدیری به مشکل نخوردم.

عشقش تراکتور بود

خود آقای نصیرزاده می‌داند که از اواسط نیم‌فصل دوم سال قبل(حدود دو ماه آخر سال ۹۶)، به غیر از سه روزی که شب عید آمد، کنار تیم حضور نداشت؛ اینکه چرا نبوده، مسائلی است که به من ارتباطی ندارد ولی اگر بود، اوضاع خیلی بهتر از آن می‌شد؛ حتی وقتی دو ماه و نیم بعد از عید آمد، اصلا در شروع فصل جایی که باید با تمام وجود در خدمت تیم ما بود، به عشق و فکر اینکه در آینده می‌خواهد مدیر تراکتورسازی شود، تمام وقت‌اش را صرف این باشگاه کرد؛ باشگاهی که خودمان می‌دانیم چطور است و ایشان با این عقبه در عالم مدیریت ورزشی که حتی سابقه‌اش به یک سال هم نمی‌رسد، نباید توقع داشته باشد که مدیریت باشگاه بزرگی مثل تراکتورسازی و یا حتی تیم ریشه‌داری مثل ماشین‌سازی را بر عهده بگیرد؛ اصلا جایگاه ایشان در حدی نیست که بتواند مدیر باشگاه ماشین‌سازی پُر سابقه با آن بنیه، سابقه و ... در فوتبال کشور شود ولی به هر دلیل با این تصور که بود، کارش را ادامه داد.

کار مادر ناصرالدین شاه را کرد

آنهایی که مسابقات این فصل را دیدند، می‌دانند که در تمام مسابقات، با احترام به سایر تیم‌ها استحقاق پیروزی داشتیم و خود ایشان(نصیرزاده) نیز در جریان است که تیم ما به مرور زمان به شرایط مسابقات و ایده‌آل بازمی‌گشت؛ ایشان می‌دانست که اوضاع در بازی‌های آینده به اوضاع مطلوب می‌رسد، عملی را انجام داد که مادر ناصرالدین شاه کرد ، همان ماجرای حمام فین و زدن رگ میرزاتقی خان که  متاسفانه کارساز هم شد.

اردو و آماده‌سازی خوبی نداشتیم

سال گذشته هفته نهم به گسترش فولاد رفتیم که ۶ امتیاز داشت ولی الان مصاحبه کرده و می‌گو‌ید پارسال در هفته چهارم  ۷ امتیاز داشتیم! فکر می‌کنم ایشان حضور ذهن ندارد و شاید هفته به هفته از امتیازهای تیم کم شده است! چطور ایشان این حرف‌ها را می‌زند؟ اگر تیمم برای فصل جدید یک اردو و یارگیری مناسب داشت و یک یار کنارم بود تا دست به دست هم دهیم و بازیکن جمع کینم، از همان هفته اول کارم را با بهترین شکل شروع می‌کردم؛ ناچار شدیم که بازی هفته اول برای ما تدارکاتی شود؛ در اولین مسابقه فصل خیلی از بچه‌های تیم اسامی هم را نمی‌دانستند و اینطور کنار هم جمع شدیم.

 

 

۴ ۳  
آی اسپورت
2018-09-10 10:14:00
نظر دهید

۳ نظر
سولدوز
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۲۳
صددرصد در اینده نزدیک هوشی جون مدیرعامل تراختور میشه.مگه بهتر و باسوادتر از اونم داریم...
۷
محمد
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۵۴
جای تاسف کسی ک حتی 1 ساعت سابقه مدیریت تیم ورزشی رو نداره میشه مدیر عامل یک تیم با ریشه
۶
تراختور بایراقی
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۲۰:۴۸
عشق همه تراختور کبیر است
تراختور تیم نیست عشق است
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر