فهرست
ژاوی پس از شکست؛ اگر VAR بود...
ژاوی پس از شکست؛ اگر VAR بود...

ژاوی پس از شکست؛ اگر VAR بود...

آی اسپورت – ژاوی هرناندز سرمربی السد قطر پس از شکست در مقابل پرسپولیس در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری حضور یافت و درباره بازی صحبت کرد:

- برای خودم و بازیکنانم خیلی ناراحت هستم. بازی در شرایط مساوی پیش می‌رفت. ما تسلط روی رقیب داشتیم، بازی را کنترل می‌کردیم که یک اشتباه رخ داد و ما حذف شدیم.

- شما نمی‌توانید در فوتبال مرتکب اشتباه شوید. برای بهترین رقابت‌های فوتبال آسیا کمک داور ویدئویی (VAR) نداریم و اگر داشتیم، یک پنالتی نصیب ما می‌شد. ‎اگر داور ویدئویی داشتیم، الان راجع به نتیجه دیگری صحبت می‌کردیم.‎

- رقیب ما روی یک ضربه ایستگاهی تمرین شده از غفلت ما استفاده کرد. از لحاظ فوتبالی ما از پرسپولیس بهتر بودیم، اما باید این واقعیت‌های تلخ فوتبال را قبول کنیم.  

- به هیچ وجه خستگی و بازیهای سه روز یک بار را بهانه نمی‌کنم. همانقدر که ما خسته بودیم، پرسپولیس هم خسته بود. این فوتبال است. آنها می‌دانستند که چگونه از ضربات ایستگاهی خود حداکثر استفاده را کنند. باید به پرسپولیس بابت این پیروزی تبریک گفت.

 - در رابطه با پنالتی چه چیزی می‌توانم بگویم. هر چه بگویم بیهوده هست. اگر «VAR» داشتیم این سوالات الان مطرح نبود.

- از نظر من در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باید خوش شانس‌تر باشیم. در این مسابقات و به‌خصوص در مرحله حذفی، باید تمرکز کامل داشته باشیم و جای هیچ اشتباهی نیست. ما بسیار خوب بازی کردیم و شایسته خروج از رقابتها نبودیم. من بخاطر تماشاگران و‌ دست اندرکاران باشگاه بسیار ناراحت هستم. این تنها ما نبودیم که مرتکب اشتباه شدیم. «VAR» مطمئنا مانع دیگر اشتباه می‌شد.

۵ ۲  
آی اسپورت
2020-09-27 22:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
AshkanRed
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۰:۵۷
اگر وار بود که اول نیمه دوم بخاطر ضربه زدن با آرنج به احسان پهلوان ده نفره شده بودی . اینم برای خودش والورده ای هست. البته بارسایی ها عادت دارن جلوی تیم های ده نفره بازی کنم تا قبل از وار
ارتش سرخ
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۲۹
مثل مربیان ایرانی صحبت نکن، انصاف داشته باش.حق چه تیمی صعود بود؟ اصلا فرصت گلزنی تونستی ایجاد کنی با این همه ستاره؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر